Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

Skladištar (m/ž)

This job ad is provided by PosLovac, mobile app for jobseekers.

Tuheljske Toplice

Application deadline:

  • Terme Tuhelj d.o.o.

Job description

Tražite nove izazove?

Postanite dio uspješnog tima Terma Tuhelj i ostvarite svoju budućnost s nama. Tražimo nove kadrove, da li za sezonu ili za cijelu godinu, budući da naš kompleks radi 365 dana u godini.

Ako ste motivirana, ambiciozna osoba, spremna za timski rad u poticajnom okruženju, ako želite priliku za učenjem i napredovanjem, pridružite nam se i steknite nova radna iskustva u jednom od najvećih kontinentalnih turistički poduzeća.

Svoje molbe i životopise možete poslati putem linka za prijavu.

Opis poslova:
- pregled količine i kvalitete prilikom preuzimanja robe od dobavljača
- skladištenje i slaganje robe po pojedinim skladištima
- izdavanje robe iz skladišta
- praćenje zaliha i optimizacija zaliha robe
- isporuka materijala i robe unutar svih OJ
- kontrola stanja zaliha u središnjem skladištu...

Other

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Warehousing and Logistics iznosi 839,19 EUR (6.322,88 kuna).