Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

Tehničar za računalstvo (m/ž)

This job ad is provided by PosLovac, mobile app for jobseekers.

Požega

Application deadline:

  • Presoflex gradnja d.o.o.

Job description

Opis posla:
- sastavlja, servisira i održava sklopovsku opremu ili hardver računala te instalira gotove programe u računalo
- nabavlja komponente za računalo (matičnu ploču, tvrdi disk, grafičku karticu, disketnu jedinicu) i provjerava njihovu ispravnost prije ugradnje, te priprema i pomoćni materijal (vodove za priključak, ispravljače i sl.)
- tehničar za računalstvo održava, servisira i otklanja neispravnosti na računalu
- bavi se i dogradnjom dodatne opreme i proširivanjem rada računala, npr. proširenjem memorije, spajanjem modema i sl.

Vrsta zaposlenja: na određeno; novootvoreni poslovi.

Naknada za prijevoz: u cijelosti.

Other

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, Telecommunications iznosi 1.328,03 EUR (10.006,04 kuna).