Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

Skladištar (m/ž)

This job ad is provided by PosLovac, mobile app for jobseekers.

Vrbovec

Application deadline:

  • Aki group d.o.o

Job description

Tražimo 2 komunikativne i odgovorne osobe za rad u skladištu koje se nalazi u Vrbovcu.

Opis poslova koje će zaposlenik/ca obavljati:
- pomoć pri otpremanju i primanju istovarnih kamiona i provjera iste te robe
- priprema narudžbi (obradom zahtjeva i narudžbi)
- nošenje materijala, pakiranje kutija, davanje naloga u području isporuke
- sortiranje i postavljanje materijala – predmeta na police, ili u posude određene prema organizacijskim standardima
- održavanje kontrole inventara prikupljanjem naloga za lokaciju zaliha, ispisivanjem zahtjeva, bilježenjem količine materijala ili predmeta koji su primljeni ili distribuirani (putem računala)
- također moguća potrebna pomoć u brojanju fizičkog inventara
- priprema paketa za slanje
- održavanje skladišta i radnog područja urednim i sigurnim u svakom trenutku

Uvjeti:
- razina obrazovanja koja je potrebna je SSS/VSS
- informatička znanja su dosta važna, a engleski jezik u govoru je obavezan

Kod nas se radi puno radno vrijeme, sa slobodnom nedjeljom, kao i svakim državnim neradnim danom.

Za sada se radi samo prva smjena.

Other

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Warehousing and Logistics iznosi 839,19 EUR (6.322,88 kuna).