Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

Rental koordinator (m/ž)

This job ad is provided by PosLovac, mobile app for jobseekers.

Zagreb

Application deadline:

  • PROMO LOGISTIKA d.o.o.

Job description

Mi smo najkreativnija ekipa u Hrvatskoj (a i šire) za organizaciju proslava, evenata i konferencija.

Naš je posao stvarati jedinstvene doživljaje koji se pamte.

Svojim klijentima nudimo podršku u kompletnoj organizaciji i realizaciji evenata, od tehničke video, audio i light podrške te osmišljavanja i realiziranja različitih scenografskih rješenja do kompletne logističke podrške koja uključuje skladištenje, transport, manipulaciju i distribuciju. S ponosom možemo reći da iza nas stoji velik broj uspješno organiziranih konferencija, koncerata i festivala, kao što su Ultra Europe festival, LEAP Summit i WinDays konferencija.

U Promo logistici trudimo se dobro brinuti i o našim klijentima i o našim zaposlenicima pa zbog povećane količine posla tražimo više izvršitelja za posao

Ako...
- se voliš kretati
- možeš u glavi držati puno podataka (znati tko što radi i gdje ti se nalazi oprema)
- imaš spretne ruke i voliš svašta raditi, popravljati, slagati
- ima neka tajna veza između tebe, struje, svjetla i zvuka
- ne trebaš guglati da znaš što je XLR TEP šuko
- ti je bitno da su stvari uredne i organizirane te da se zna tko što radi
- veseli te kad su evidencije ažurne i točne
- voliš pokazati inicijativu i predložiti kako da stvari teku, a posao bude bolje obavljen
- ti tablice nisu neprijatelj i voliš proučavati brojeve
- želiš da ti niti jedan radni dan ne bude isti
- ti je važno da se znanje i iskustvo poštuju i cijene
- voliš raditi u dobroj ekipi koja si rado uskače i pomaže
- voliš akciju i hoćeš odraditi malo više kada se događa nešto veliko i važno
- znaš ili bi volio/voljela voziti kamion i/ili viličar
- ti je važno da te šef razumije i hoće te saslušati, a isto tako ti radiš sa svojim ljudima
- ti je važno da daš/dobiješ pohvalu i nagradu za dobro obavljen posao
- želiš moći dodatno zaraditi ako ti zatreba
- ti se sviđa mogućnost učenja novih stvari i napredovanja na nove poslove
- te veseli kad su tvoji ljudi zadovoljni, uče, rade i napreduju
- ti je bitno da se možeš dogovarati o privatnim obavezama i drugim životnim stvarima
- ti je fora ručati mahune utorkom i pritom se podružiti s kolegicama i kolegama
- želiš jedinstven posao koji se pamti

Dođi i pridruži nam se!

Opis posla:
- Prikupljanje podataka o projektima i sudjelovanje u razradi i planiranju opreme i osoblja potrebnog za realizaciju projekata
- Pomoć voditeljima projekata u izračunu troškova i izradi troškovnika
- Briga i upravljanje vrhunskom profesionalnom rasvjetom, audio i video opremom od skladišta do lokacije eventa
- Briga o nabavi, servisu i održavanju opreme
- Koordinacija projekata na terenu u skladu sa željama klijenata
- Suradnja i nadzor nad radom audio, video i light koordinatora na terenu
- Briga o zaposlenicima u rental odjelu (zapošljavanje, komunikacija, delegiranje, praćenje, nagrađivanje i razvoj zaposlenika)
- Praćenje, analiza i optimizacija učinka i troškova rada
- Vođenje evidencija i administrativni poslovi

Uvjeti:
- Srednja stručna sprema
- Prethodno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
- Odgovornost i radišnost
- Komunikativnost i spremnost na timski rad
- Dobro znanje rada na računalu
- Aktivno znanje engleskog jezika

Poželjne osobine, znanja i vještine (nisu uvjet):
- Vozačka dozvola B kategorije
- Dozvola za upravljanje viličarom
- Položen ispit iz zaštite na radu

Što ti nudimo:
- Stalni radni odnos s punim radnim vremenom (uz probni rok)
- Redovita primanja
- Službeni mobitel i svu potrebnu opremu za rad
- Mogućnosti nagrađivanja za rezultate rada, usavršavanje i napredovanje

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Economy, Finance and Accounting iznosi 988,52 EUR (7.448,02 kuna).