Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

Grafički/CAD/3D dizajner (m/ž)

This job ad is provided by PosLovac, mobile app for jobseekers.

Zagreb

Application deadline:

  • PROMO LOGISTIKA d.o.o.

Job description

Mi smo najkreativnija ekipa u Hrvatskoj (a i šire) za organizaciju proslava, evenata i konferencija.

Naš je posao stvarati jedinstvene doživljaje koji se pamte.

Svojim klijentima nudimo podršku u kompletnoj organizaciji i realizaciji evenata, od tehničke video, audio i light podrške te osmišljavanja i realiziranja različitih scenografskih rješenja do kompletne logističke podrške koja uključuje skladištenje, transport, manipulaciju i distribuciju. S ponosom možemo reći da iza nas stoji velik broj uspješno organiziranih konferencija, koncerata i festivala, kao što su Ultra Europe festival, LEAP Summit i WinDays konferencija.

U Promo logistici trudimo se dobro brinuti i o našim klijentima i o našim zaposlenicima pa zbog povećane količine posla tražimo više izvršitelja za posao

Ako...
- si multifunkcionalni dizajner geek ili specijalizirani dizajner nerd (znači, dizajn je većinom ono što sanjaš i radiš)
- želiš sudjelovati u dizajniranju tuđih snova, iskustava, doživljaja i osjećaja
- uživaš vidjeti kako se tvoje ideje i zamisli pretvaraju u stvarnost
- želiš da ti niti jedan radni dan ne bude isti
- ti je važno da se znanje i iskustvo poštuju i cijene
- voliš akciju i hoćeš odraditi malo više kada se događa nešto veliko i važno
- ti je fora što svi žele čuti kada imaš neku korisnu ideju ili prijedlog
- ti je važno da te šef razumije i hoće te saslušati
- ti je važno da dobiješ pohvalu i nagradu za dobro obavljen posao
- želiš moći dodatno zaraditi ako ti zatreba
- ti se sviđa mogućnost učenja novih stvari i napredovanja
- ti je bitno da se možeš dogovarati o privatnim obavezama i drugim životnim stvarima
- ti je fora ručati mahune utorkom i pritom se podružiti s kolegicama i kolegama
- želiš jedinstveni posao koji se pamti

Dođi i pridruži nam se!

Opis posla:

- Uređivanje fotki, letaka i grafička priprema
- Projektiranje i izrada tehničkih nacrta i dokumentacije za tehničare na terenu (montere)
- Izrada 3D modela i objekata - modeliranje i renderiranje realističnih vizualizacija objekata i prostora
- Izrada strujnih proračuna i proračuna točaka opterećenja
- Sudjelovanje u izradi produkcijskih rasporeda
- Planiranje realizacije projekata u suradnji s produkcijskim timovima
- Sudjelovanje na sastancima i komunikacija s klijentima
- Proučavanje i istraživanje produkcijskih standarda i implementiranje istih u poslovanje rental odjela

Uvjeti:
- Srednja stručna sprema
- Prethodno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
- Poznavanje programa AutoCAD, 3D Studio Max, SketchUp, Adobe Illustrator, Adobe Photoshop
- Aktivno znanje engleskog jezika
- Odgovornost i radišnost
- Komunikativnost i spremnost na timski rad

Poželjne osobine, znanja i vještine (nisu uvjet):
- Vozačka dozvola B kategorije

Što ti nudimo:

- Stalni radni odnos s punim radnim vremenom (uz probni rok)
- Redovita primanja
- Službeni mobitel i svu potrebnu opremu za rad
- Mogućnosti nagrađivanja za rezultate rada, usavršavanje i napredovanje

Other

Categories:

Arts and Design

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Arts and Design iznosi 804,50 EUR (6.061,52 kuna).