Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

Tajnik udruge (m/ž)

This job ad is provided by PosLovac, mobile app for jobseekers.

Makarska

Application deadline:

  • UDRUGA "SUNCE"

Job description

Opis poslova:
- odgovornost za rad tijela uprave i provođenje odluka upravnih tijela
- komunikacija s članovima i korisnicima udruge
- odgovornost za vođenje evidencije članova udruge
- organizacija volonterskih aktivnosti udruge
- suradnja s drugim organizacijama civilnog sektora
- vođenje i sudjelovanje u pripremi i pisanju prijedloga projekata te pisanje projektnih izvješća
- suradnja u organizaciji poslovanja udruge s izvršnim direktorom, administratorom i drugim zaposlenicima udruge

- kandidati trebaju udovoljavati uvjetima stručne spreme: SSS/VŠS/VSS
- najmanje 5 godina radnog iskustva na sličnim poslovima
- poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
- dobra informatička pismenost
- organizacijske sposobnosti, komunikativnost u radu, izražena empatija prema osobama s invaliditetom

Putni troškovi se nadoknađuju u cijelosti.

Nije osiguran smještaj.

Radno vrijeme je na pola radnog vremena, tj na 80 sati mjesečno.

Odabrana osoba bira se na mandat od 4 godine i može biti birana ponovno.

Other

Categories:

Administration

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Administration iznosi 819,77 EUR (6.176,54 kuna).