Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

CNC CAM programer (m/ž)

This job ad is provided by PosLovac, mobile app for jobseekers.

Pazin

Application deadline:

  • INTERNOVA d.o.o.

Job description

Zbog povećanog obima posla objavljuje oglas za popunu radnog mjesta:

CNC CAM programer (m/ž) - 1 radno mjesto.

Traži se CNC programer/ka za rad na CNC obradnom centru sa iskustvom u obradi drva i izradi namještaja, a može biti i iskustvo u metalnoj industriji.

Rad na izrazito zanimljivim projektima, rad sa suvremenim strojevima Biesse rover 5-osi nesting

Opis posla:
- poznavanja rada i upravljanje CNC strojem, izrada krojnih lista za raskrajač i priprema programa za CNC strojeve, izrazito bitno dobro poznavanje tehničkih nacrta
- suradnja i komunikacija s ostalim odjelima Tehnička priprema i odjel Sastavljanja i kontrola elemenata
- kontrola izrade komada nakon obrade
- vođenje lagera pločastog materijala, rubnih traka, narudžba alata i pila za CNC strojeve
- pomoć drugim zaposlenicima koji obavljaju poslove strojne obrade
- odgovornost oko održavanja strojeva

Poželjne osobine i karakteristike:
- odgovornost u radu
- discipliniranost i preciznost
- savjesnost i motiviranost za rad
- želja za učenjem, istraživanjem i konstantnim unapređenjem odjela
- samostalnost
- fleksibilnost i motiviranost za rad u timu
- odgovoran i profesionalan pristup
- prednost poznavanja nekih softvera poput swoodcama, megacada, solidcama, bnesta

Nudimo:
- rad će se obavljati na modernom radnom mjestu sa odličnim uvjetima rada
- puno radno vrijeme, smjena prijepodne
- naknada za prijevoz: plaća se
- organiziran topli obrok
- mogućnost pomoći pri pronalasku stana
- svi ostvareni prekovremeni sati biti će plaćeni prema odredbama definiranima u Ugovoru o radu

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Mechanical Engineering and Naval Architecture iznosi 1.003,91 EUR (7.563,94 kuna).