Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

Radnik na održavanju javnih površina (m/ž)

This job ad is provided by PosLovac, mobile app for jobseekers.

Trpanj

Application deadline:

  • KOMUNALNO TRPANJ društvo s ograničenom odgovornošću za komunalne djelatnosti

Job description

Direktorica Komunalnog Trpanj d.o.o. , dana 02. prosinca 2019. godine, raspisuje slijedeći natječaj za zapošljavanje:

Radnik na održavanju javnih površina, 2 (dva) radnika na neodređeno vrijeme, uz obvezni probni rad u trajanju od 6 (šest) mjeseci.

Opis poslova radnog mjesta:
Posao obuhvaća rad na održavanju i uređenju javnih površina, zelenih površina, parkova, plaža, vrtova i nasada, manje popravke na suhozidima, pješačkim stazama i dr., održavanje nerazvrstanih cesta unutar Općine, rad sa čistilicom, pilom, kosilicom i sličnim alatima, rad na sakupljanju lišća i drugih sličnih poslova prema nalogu direktorice.

Mjesto rada: Općina Trpanj- terenski rad.

Opći uvjeti za prijam u radni odnos su:
- punoljetnost
- hrvatsko državljanstvo
- zdravstvena sposobnost za obavljanje poslova radnog mjesta na koje se osoba prima

Pored općih uvjeta za prijem u službu i raspored na radno mjesto kandidat mora ispunjavati i posebne uvjete.

Posebni uvjeti za prijam u službu:
- NKV, KV, SSS
- vozačka dozvola za upravljanje vozilima „B“ kategorije - poželjno, ne i obavezno
- radno iskustvo u trajanju min. 1 godine

Popis potrebne dokumentacije:
- prijava s točnim kontakt podacima ( ime i prezime, adresa, OIB, i dr., izvornik – vlastoručno
potpisana)
- životopis (izvornik – vlastoručno potpisan),
- dokaz o hrvatskom državljanstvu (izvornik ili preslika domovnice ili osobne iskaznice),
- dokaz o zdravstvenoj sposobnosti kojim se dokazuje sposobnost za obavljanje poslova radnog
mjesta na koje se službenik prima,
- dokaz-svjedodžbu o završenoj stručnoj spremi,
- dokaz o radnom iskustvu (potvrde Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje-izvornik),
- vozačku dozvolu, ukoliko osoba posjeduje položen vozački ispit
- dokaze o položenom stručnom ispitu za rad sa motornom pilom i kosilicom (ukoliko osoba ima položen ispit).

Dokazi za koje nije određene da se dostavljaju u izvorniku, mogu se dostaviti u u izvorniku ili preslici, a poslodavac zadržava pravo od kandidata zatražiti na uvid izvornik.

Prijave na natječaj dostavljaju se poštom na adresu: KOMUNALNO TRPANJ d.o.o., 20240 Trpanj, Put Dubokog doca 3, ili predajom na ruke poslodavca, najkasnije do dana 18. prosinca 2019., do 12:00 sati, u zatvorenoj omotnici s naznakom ''Prijava na natječaj za radno mjesto''.

Nepravodobne prijave na ovaj natječaj neće se razmatrati nego će neotvorene biti vraćene pošiljatelju.
Nepravodobne, nepotpune i neuredne prijave, kao i prijave osoba koje ne ispunjavaju formalne uvjete natječaja neće se razmatrati, a osobe koje podnesu nepravodobne i nepotpune prijave na ovaj natječaj ne smatraju se kandidatima prijavljenim na natječaj.
Kandidatom prijavljenim na natječaj smatra se samo ona osoba koja ispunjava sve tražene uvjete iz natječaja i koja podnese pravodobnu i urednu prijavu na natječaj.

O rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni u roku od 8 dana od dana od isteka roka za podnošenje prijave.

Poslodavac zadržava pravo poništenja natječaja bez dodatnih objašnjenja.

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Installations, Maintenance and Repairs iznosi 865,16 EUR (6.518,55 kuna).