Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

Stolar (m/ž)

This job ad is provided by PosLovac, mobile app for jobseekers.

Njemačka

Application deadline:

  • House of Jobs društvo s ograničenom odgovornošću za posredovanje u zapošljavanju

Job description

House of Jobs d.o.o. je agencija specijalizirana za zapošljavanje na njemačkom, hrvatskom odnosno europskom tržištu rada.

U suradnji s House of Jobs GmbH (Wolnzach, Njemačka) i više od 20 poslovnica sestrinske firme OnTime diljem Njemačke i Europe, našim kandidatima nudimo veliki broj projekata i mogućnost brzog zapošljavanja, neovisno o stupnju znanja njemačkog jezika ili stručnim kvalifikacijama.

Našim kandidatima pružamo i profesionalnu podršku tijekom cijelog selekcijskog procesa te i samog procesa zapošljavanja.

A, za potrebe našeg partnera, tražimo Kandidate za niže opisano radno mjesto:

Stolar (m/ž) – više izvršitelja.

Mjesto rada: Karlsruhe, Njemačka

Opis poslova:
- rad sa portalnim glodalicama
- ugradnja visokokvalitetnih ulaznih vrata
- punjenje vrata izolacijskim materijalima

Vaš profil:
- poslodavac ima mogućnost zapošljavanja samo kandidata s EU državljanstvom
- strani jezici: poznavanje njemačkog jezika na razini A.2-B.1
- završena škola za stolara ili radno iskustvo kao stolar u montaži vrata
- vozačka dozvola B kategorije

Naša ponuda:
- početak rada: po dogovoru
- puno radno vrijeme
- vrlo visoke šanse za preuzimanje nakon 9 mjeseci, od strane klijenta
- smjenski rad
- veća plaća uz veće performanse

Prijave sa životopisom na njemačkom jeziku.

Other

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Crafts and Manufacturing iznosi 829,61 EUR (6.250,69 kuna).