Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

Vozač viličara (m/ž)

This job ad is provided by PosLovac, mobile app for jobseekers.

Njemačka

Accomodation

Application deadline:

  • House of Jobs društvo s ograničenom odgovornošću za posredovanje u zapošljavanju

Job description

House of Jobs d.o.o. je agencija specijalizirana za zapošljavanje na njemačkom, hrvatskom odnosno europskom tržištu rada.

U suradnji s House of Jobs GmbH (Wolnzach, Njemačka) i više od 20 poslovnica sestrinske firme OnTime diljem Njemačke i Europe, našim kandidatima nudimo veliki broj projekata i mogućnost brzog zapošljavanja, neovisno o stupnju znanja njemačkog jezika ili stručnim kvalifikacijama.

Našim kandidatima pružamo i profesionalnu podršku tijekom cijelog selekcijskog procesa te i samog procesa zapošljavanja.

A, za potrebe našeg partnera, tražimo Kandidate za niže opisano radno mjesto:

Mjesto rada: Ingolstadt, Njemačka

Opis poslova:
- skladištenje Europaleta
- utovar i istovar iz kamiona
- utovar i istovar guma, kotača i slično
- rad sa skenerom

Vaš profil:
- radno iskustvo u upravljanju viličarima
- njemački jezik – minimalno A2
- vlastiti automobil: prednost

Naša ponuda:
- početak rada: odmah / po dogovoru
- bruto plaća: 12 €
- mogućnost dugoročnog zaposlenja
- rad u 2 smjene (pon-pet)
- smještaj organiziran, a troškove snosi radnik u iznosu od cca 350€

Prijave sa životopisom na njemačkom jeziku.

Other

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Warehousing and Logistics iznosi 839,19 EUR (6.322,88 kuna).