Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

Monter metalnih konstrukcija i transportne tehnike (m/ž)

This job ad is provided by PosLovac, mobile app for jobseekers.

Rijeka

Accomodation

Application deadline:

  • BGW Montaža društvo s ograničenom odgovornošću za proizvodnju i usluge

Job description

Tvrtka BGW montaža d.o.o. bavi se montažom transportne i skladišne tehnike i pripadajuće opreme u raznim granama industrije (auto industrija, transportna postrojenja, elektro industrija).

Trenutno zapošljavamo više od 45 radnika/radnica za više radnih mjesta.

Za radno mjesto monter metalnih konstrukcija i transportne tehnike (m/ž) traži se 5 radnika/radnica, uz mogućnost zapošljavanja i većeg broja radnika/radnica.

Opis posla:
- montaža transportne i skladišne tehnike i pripadajuće opreme
- ostale strojarske montaže
- električarski poslovi instalacije vodova i spojeva
- kabliranje

Uvjeti:
- vozačka dozvola B kategorije
- osnovni strani jezik – njemački, drugi strani jezik – engleski
- poželjno iskustvo u istom ili sličnom području
- čitanje nacrta
-završena srednja škola tehničke struke
- spremnost na rad u inozemstvu

Što nudimo:
- troškovi prijevoza od firme do mjesta rada u inozemstvu i nazad pokriveni
- troškovi smještaja u inozemstvu u potpunosti pokriveni
- poticajna primanja
- dobre radne uvjete
- usavršavanje i edukacija
- mogućnost zapošljavanja na neodređeno nakon probnog roka

Radi se pretežito u Njemačkoj, ali prema potrebi i u drugim državama članicama EU.

Radnici/radnice će biti izaslani/izaslane temeljem ugovora o poslovnoj suradnji. Radnike/radnice u mjestu rada dočekuje voditelj koji je i osoba za kontakt.

U molbi navedite:
- ime i prezime
- datum i mjesto rođenja
- broj telefona i e-mail adresa
- obrazovanje
- radno iskustvo (poslodavac, vrijeme, opis rada)
- da li posjedujete neke dodatne certifikate (viličar, bina, certifikat za zavarivača..)

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Installations, Maintenance and Repairs iznosi 865,16 EUR (6.518,55 kuna).