Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

IT analitičar / tester (m/ž)

This job ad is provided by PosLovac, mobile app for jobseekers.

Omiš

Application deadline:

  • Studenac d.o.o.

Job description

Na poziciji IT analitičar/tester (m/ž) tražimo profesionalnu, proaktivnu i ambicioznu osobu, spremnu na poslovne izazove i učenje.

Traži se:

IT analitičar / tester (m/ž).

Mjesto rada: Omiš.

Opis posla:
- razumijevanje i analiziranje poslovnih procesa u trgovini (robno i materijalno poslovanje/financije)
- razumijevanje i analiziranje poslovnih zahtjeva
- kreiranje funkcionalnih specifikacija za unapređenje ili razvoj poslovnih sustava
- suradnja s dobavljačima softvera u svrhu poboljšanja postojećih ili razvoja novih sustava
- kreiranje testnih scenarija, testiranje izmjena
- kreiranje uputa i obavijesti o izmjenama
- razumijevanje konfiguracije sustava
- upravljanje konfiguracijom sustava
- aktivno sudjelovanje u digitalnoj transformaciji
- analiziranje sustava i integracije s ostalim poslovnim sustavima
- sudjelovanje na razvojnim i implementacijskim projektima
- koordinacija vezano uz deploy izmjena na produkcijsko okruženje

Uvjeti:

Potrebne kvalifikacije kandidata:
- VŠS smjer informatika informacijski sustavi/ekonomski smjer
- radno iskustvo: najmanje pet godina iskustva na istim ili sličnim poslovima
- iskustvo u radu s bazama podataka, pisanje SQL upita

Informatička znanja:
- poznavanje rada u IPIS+ aplikaciji je prednost
- poznavanje rada u nekom od alata za upravljanje projektima
- poznavanje metodologija za upravljanje projektima
- poznavanje rada u Windows/Linux okruženju

Uz zamolbu potrebno je priložiti:
- životopis
- preslike potvrda/certifikata o usavršavanju i odslušanim edukacijama (ukoliko ih kandidat posjeduje)

Što nudimo:
- priliku za osobni i profesionalni rast i razvoj
- kontinuirano osobno učenje i usavršavanje

Ukoliko želite postati dio našeg tima prijavite se putem linka za prijavu te priložite zamolbu i životopis, najkasnije do 29.01.2020.

Other

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, Telecommunications iznosi 1.328,03 EUR (10.006,04 kuna).