Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

Pomoćni radnik u skladištu (m/ž)

This job ad is provided by PosLovac, mobile app for jobseekers.

Jankomir, Stupnik

Application deadline:

  • LUSH manufaktura d.o.o.

Job description

LUSH manufaktura d.o.o. dio je uspješnog globalnog tima LUSH Fresh Handmade Cosmetics – proizvodnje ručno rađene, svježe i prirodne kozmetike s više od 20 godina tradicije uspješnog poslovanja i razvoja.

Svoj tim želimo proširiti dodatnim zaposlenicima u sezonskom periodu, sukladno potrebama proizvodnje, uglavnom od srpnja do prosinca za vrijeme izrade proizvoda iz božićnog asortimana. LUSH manufaktura broji 13 odjela, od kojih su dva skladišna: skladište sirovina i skladište gotovih proizvoda.

Zapošljavamo osobe koji su timski igrači, ambiciozni, predani te spremni na sezonski rad u skladišnim odjelima na području Jankomira (Priobalna ulica 15) i Stupnika (Stupničke Šipkovine 3j).

Početak rada ovisi o potrebama odjela, najčešće kroz mjesec srpanj i kolovoz.

Traži se:

Pomoćni radnik u skladištu (m/ž) - Jankomir, Stupnik.

Opis poslova:
- istovar (ulaz) robe na skladište
- kontrola zaprimljene robe
- smještaj robe unutar skladišta
- vođenje evidencije o rokovima trajanja sirovina / svježini gotovih proizvoda
- pakiranje robe i priprema dokumentacije po narudžbi za izdavanje
- izdavanje robe sa skladišta

Potrebni uvjeti:
- spretnost i brzina u radu
- timski duh i suradljivost
- razvijene komunikacijske vještine i dobronamjernost
- kreativnost
- odgovornost
- želja za radom

Što nudimo?
- mjesečno nagrađivanje radne učinkovitosti
- plaćene troškove javnog gradskog prijevoza
- energično i veselo radno okruženje
- pozitivan pristup prema poslu i zaposlenicima
- rad u internacionalnom okruženju

Ako se prepoznaješ u opisu i smatraš da posjeduješ tražene kvalitete pošalji svoj životopis i motivacijsko pismo na hrvatskom jeziku putem linka za prijavu do 29.01.2020.

Želimo ti puno uspjeha!

Other

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Warehousing and Logistics iznosi 839,19 EUR (6.322,88 kuna).