Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

Sistem administrator (m/ž)

This job ad is provided by PosLovac, mobile app for jobseekers.

Zagreb

Application deadline:

  • INSKY SOLUTIONS d.o.o.

Job description

Opis posla:
- sudjelovanje u timu koji radi na Microsoft platformi te uska suradnja s kolegama
- nadzor, održavanje i ažuriranje internih sustava i servisa
- osmišljavanje, planiranje, postavljanje i podešavanje novih sustava i alata te mrežnih okruženja
- testiranje novih sustava, servisa i hardware-a
- izrada tehničke dokumentacija i ažurno vođenje evidencija o svim sustavima koje administrira
- pružanje asistencije za podršku korisnicima u slučajevima kada je potrebna eskalacija problema na višu razinu

Potrebna znanja i vještine:
- vrlo dobra sposobnost komunikacije na engleskom jeziku, posebice oko tehničkih specifičnosti koje spadaju u popis zaduženja
- dobro poznavanje administriranja Windows poslužitelja i virtualizacijske okoline
- poznavanje Windows Batch-a, pisanje skripti za automatizaciju procesa, prednost
- najmanje 1 godina iskustva na istim ili sličnim poslovima
- poznavanje mrežnih tehnologija (LAN/WAN)
- sklonost radu u skupini i razvijene komunikacijske vještine
- spremnost na učenje novih tehnologija u IT okruženju
- rad s Microsoft Dynamics 365 sustavom je prednost

Dodatne pogodnosti:
- vrlo stimulativna primanja,
- izdašne bonuse za projekte odnosno korisnike za koje si zadužen,
- mogućnost putovanja po cijeloj Hrvatskoj, regiji, a sve više po Europi i šire (nije obavezno),
- mogućnost rada od doma,
- dobru okolinu za razvoj i napredovanje,
- rad na super zanimljivim projektima i najnovijim tehnologijama,
- česta druženja, mjesečna, kvartalna, team buildinge
- fleksibilno radno vrijeme
- stol za ping-pong

Other

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, Telecommunications iznosi 1.328,03 EUR (10.006,04 kuna).