Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

Digital marketing specialist (m/ž)

This job ad is provided by PosLovac, mobile app for jobseekers.

Poreč

Application deadline:

  • Alpha Luxe Group d.o.o.

Job description

Alpha Luxe Group d.o.o. je osnovan početkom 2019. godine, s ciljem pružanja kompletne usluge prilikom posredovanja u prometu nekretnina, iznajmljivanja, održavanja, oglašavanja te reinvestiranja.

Klijentima pružamo kompletnu uslugu koja podrazumijeva prikupljanje, obradu i distribuciju marketinških materijala potrebnih za oglašavanje nekretnina na svim mrežnim platformama. Uz notu luksuza.

Zadovoljstvo nam je zastupati i spajati naše klijente. To su, s jedne strane, prodavatelji nekretnina, investitori u nekretnine, društva i pojedinci, te kupci, stanovnici Hrvatske i stranih zemalja s druge strane.

Alpha Luxe Group d.o.o. u svome timu ima stručnjake iz marketinga koji će vam pomoći u oglašavanju nekretnina na frekventnim mjestima, kreiranjem oglasa koji pobuđuju interes i ostaju zapamćeni. U koordinaciji s našom sestrinskom agencijom za oglašavanje „Istra plakati“ jamčimo klijentima kvalitetan marketing.

Posebnost našeg oglašavanja nekretnina su atraktivni LED ekrani i jumbo plakati smješteni na frekventnim lokacijama u Istri.

Alpha Luxe Group d.o.o. ima veliko iskustvo u video produkciji, profesionalnom snimanju nekretnina, izradi video obilazaka i ostalih mogućnosti profesionalne opreme koje će prikazali vašu nekretninu u najboljem svijetlu. Videi nekretnina imaju veći odaziv, pobuđuju veći interes i pospješuju prodaju.

Nadalje, za naše ekskluzivne klijente kreiramo brend od njihove nekretnine. Visoko-rezolucijske snimke dronovima omogućuju pregled nekretnine iz zraka, a uz tlocrt, veliki naglasak stavljamo i na sve blagodati lokacije i skrivene dragulje koje pruža nekretnina.

Alpha Luxe Group d.o.o. kao mlada tvrtka, ostvaruje uspješne kontakte i suradnje s važnim državnim i kulturnim institucijama, ali i velikim privatnim korporacijama. Na taj način možemo vam dogovarati suradnje preko naše tvrtke s eminentnim institucijama turističkih djelatnosti u Hrvatskoj.

Osim navedenog preko nas možete dobiti pravne savjete, benefite povezivanja s institucijama poput raznih fondova, poreznih olakšica i drugog.

Više o nama: www.alphaluxegroup.com
Sestrinska firma: www.istraplakati.hr

Opis poslova:
- dizajniranje digitalnih medijskih kampanja usklađenih s poslovnim ciljevima
- koordiniranje/stvaranje/uređivanje/ispravljanje digitalnog sadržaja (npr. Web stranice, blogovi, priopćenja za medije i podcaste)
- upravljanje digitalnim projektima
- uspostavljanje web prisutnosti kako bi poboljšao svijest o brandu
- održavanje snažnog brenda tvrtke putem društvenih medija
- predlaganje i provođenje metode direktnog marketinga kako bi se povećala profitabilnost
- monitoriranje ROI i KPIs
- ostajanje u tijeku s razvojem digitalnih medija
- odgovornost za internu i eksternu komunikaciju tvrtke, održavanje dobrih odnosa s medijima i javnošću
- izrada i implementacija komunikacijske strategije
- komunikacija s predstavnicima medija
- izrada i ažuriranje baze kontakata medija
- priprema ponuda za suradnju
- osmišljavanje slogana, radio najava, tekstova na oglasima
- pružanje lingvističkog uređivanja teksta
- odgovornost za oglasni tekst
- praćenje tržišta i rada konkurencije
- organiziranje i koordiniranje marketinških aktivnosti
- analiziranje i evaluacija uspjeha marketinških aktivnosti
- razvoj novih marketinških aktivnosti
- sudjelovanje u puštanju novih proizvoda
- komunikacija s dobavljačima
- izrada, koordiniranje, implementiranje i evaluacija marketinških kampanja
- odabir određenih komunikacijskih kanala za svaku marketnišku aktivnost
- praćenje tržišta na lokalnoj, regionalnoj, državnoj i internacionalnoj razini
- sudjelovanje u izradi marketinškog plana i budžeta
- priprema i ažuriranje prezentacija tvrtke
- komunikacija s oglašivačkim agencijama, pregovaranje uvjeta

Uvjeti:
- VSS
- dvije godine iskustva
- izvrsno znanje engleskog jezika
- osnovno znanje njemačkog i talijanskog jezika
- Adobe Creative Suite (Photoshop, Lightroom, Premiere)

Other

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Marketing, PR and Media iznosi 954,07 EUR (7.188,44 kuna).