Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

Krovopokrivač (m/ž)

This job ad is provided by PosLovac, mobile app for jobseekers.

Nizozemska

Accomodation

Application deadline:

  • TEMPUS OCTO d.o.o. za usluge

Job description

Za potrebe nizozemskog klijenta tražimo više (10) odgovornih i motiviranih osobe za rad na poziciji:

Krovopokrivač (m/ž).

Opis posla:
- postavljanje bitumenskih traka

Uvjeti:
- SSS
- poslodavac ima mogućnost zapošljavanja samo kandidata s EU državljanstvom
- minimalno 2 godine radnog iskustva na tim poslovima
- spremnost na rad na objektima visine
- fleksibilnost, odgovornost, sposobnost samostalnog rada ali i dobrog funkcioniranja u timu
- engleski jezik na komunikacijskom nivou (B1)
- VCA / GPI (sigurnost, zdravlje i okoliš – mogućnost polaganja u Nizozemskoj)
- vozačka dozvola B kategorije

Vrsta zaposlenja:
- ugovor o radu na određeno (minimalno 1 godinu)

Plaća:
- ovisi o iskustvu od €550 – €650 netto na tjedan
- 40 satni radni tjedan
- osiguran prijevoz od kuće do posla, ako koristite svoj auto dobijete €0,19 po prijeđenom kilometru

Stanovanje i osiguranje:
- stanovanje organizira poslodavac (bungalow, aparmtam ili kuća sa zajedničkom kuhinjom i kupaonom)
- troškovi stanovanja ovise o mjestu posla, cca €105 tjedno
- zdravstveno osiguranje cca 25 tjedno

Mjesto rada: Nizozemska - Amsterdam.

Početak rada: odmah

Ako ste spremni prihvatiti izazove koje nosi pozicija Krovopokrivač (m/ž) prijavite se slanjem Vašeg životopisa i zamolbe za posao.

Napomena: Samo kandidati užeg izbora bit će kontaktirani, prijave pohranjujemo u TEMPUS OCTO bazu kandidata. Zahvaljujemo na razumijevanju. Radujemo se Vašim prijavama!

TEMPUS OCTO d.o.o. je tvrtka koja se bavi poslovima posredovanja pri zapošljavnaju, evidentirano u Knjigu evidencije pravnih i fizičkih osoba koje obavljaju djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem pod rednim brojem 118/19 na temelju rješenja Ministarstva rada i mirovinskog sustava, KLASA: 102-02/19-03/47, URBROJ: 524-04-01-01/5-19-2

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Construction, Geodesy and Geology iznosi 1013,85 EUR (7.817,71 kuna).