Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

Programer PLC / NC (m/ž)

This job ad is provided by PosLovac, mobile app for jobseekers.

Slovenija

Application deadline:

  • TOTAL MONT d.o.o. za montažu i održavanje industrijskih strojeva i postrojenja

Job description

Opis posla i zadataka:
- programiranje namjenskih strojeva (PCL/NC/HMI) i/ili robota
- izrada tehničke dokumentacije i podrška korisnicima i održavateljima
- testiranje i pokretanje strojeva u poduzeću i kod kupca
- održavanje obrazovanja korisnika
- vođenje i održavanje potrebnih evidencija, zapisa i izvještaja

Zapošljavamo 4 izvršitelja.

Potrebna stručna sprema: VŠS - viša stručna sprema

Potrebne godine iskustva: 2 godine

Vozačka dozvola: B kategorija

Vrsta zaposlenja: stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Mjesto rada: Slovenija / Rogaška Slatina

Other

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, Telecommunications iznosi 1.328,03 EUR (10.006,04 kuna).