Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

Vozač hladnjače u međunarodnom transportu (m/ž)

This job ad is provided by PosLovac, mobile app for jobseekers.

Turčin

Application deadline:

  • "MIHATRANS" PRIJEVOZ, USLUGE, TRGOVINA, TOMISLAV MIHALIĆ, TURČIN, TRG DR. FRANJE TUĐMANA 2/A

Job description

Opis poslova: prijevoz robe hladnjačom u međunarodnom transportu (zemlje EU).

Dodatni uvjeti:
- KOD 95
- digitalna kartica vozača.

Potrebna zvanja: vozač teretnih vozila Razina obrazovanja:
- srednja škola 3 godine
- srednja škola 4 godine

Vozački ispit: kategorija E.

Radno iskustvo: 1 godinu.

Za prijavu dostaviti preslike dokaza o položenim kategorijama, dokaz o posjedovanju digitalne kartice vozača te KOD-a 95.

Osobni dolazak / pismena zamolba: Trg dr. Franje Tuđmana 2/a, Turčin.

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Traffic, Transport and Maritime iznosi 839,19 EUR (6.322,88 kuna).