Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

Serviser dizala (m/ž)

This job ad is provided by PosLovac, mobile app for jobseekers.

Zadar

Application deadline:

  • PIEL d.o.o. za usluge, građevinarstvo i trgovinu

Job description

Opis posla:
Zbog povećanog opsega posla tražimo djelatnika za radno mjesto serviser dizala (m/ž) s bazom u Šibeniku ili Zadru.

Posao se obavlja na području Šibenika i Zadra te okolice.

Obuhvaća redovan mjesečni servis (kontrolu ispravnosti) dizala te popravak i zamjenu dotrajalih dijelova.

Po potrebi, posao uključuje i radove na montaži dizala na šibenskom i zadarskom području (rad u manjoj grupi).

Uvjeti:
- potrebna razina obrazovanja: srednja škola 3 ili 4 godine, zanimanja elektrotehničar, tehničar za mehatroniku, elektroinstalater i sl.
- obavezna vozačka dozvola B kategorije
- iskustvo u radu s elektroinstalacijama poželjno,ne i nužno

Stručna sprema: KV, SSS

Vozačka dozvola: B

Što nudimo:
- visina primanja ovisno o iskustvu, od 5000 do 7000 kn neto
- službeni automobil
- korištenje godišnjeg odmora: 2 tjedna ljeti, 1 tjedan za božićne/novogodišnje praznike, ostatak po izboru
- nakon probnog roka, zapošljavanje na neodređeno
- radi se samostalno, radno vrijeme ponedjeljak - petak od 08:00 - 16:00 h
- zaposlenik može radno vrijeme djelomično prilagoditi svojim željama

Vrsta zaposlenja: stalni radni odnos

Plaća: od 5000 do 7000 kn

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Installations, Maintenance and Repairs iznosi 865,16 EUR (6.518,55 kuna).