Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

Stručni referent (m/ž)

This job ad is provided by PosLovac, mobile app for jobseekers.

ŽIškovec

Application deadline:

  • DRUŠTVO MULTIPLE SKLEROZE MEĐIMURSKE ŽUPANIJE

Job description

Traži se osoba koja će raditi kao osobni asistent korisnici usluge osobne asistencije na 4 sata dnevno od ponedjeljka do petka.

Opis poslova:
- pružanje pomoći kod osobne higijene korisnice osobne asistencije
- pripremanje obroka, davanje lijekova; pružanje pomoći u kućanskim poslovima
- obavljanje kupovine; pružanje pomoći pri održavanju higijene stambenog prostora
- obavljanje administrativnih poslova kao što je odlazak k liječniku, odlazak u banku, poštu i sl.
- pomoć pri uspostavljanju i olakšavanju komunikacije
- pratnja i pomoć u različitim aktivnostima svakodnevnog života

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Care (children, elderly...) iznosi 711,65 EUR (5.361,90 kuna).