Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

Prodavač (m/ž)

This job ad is provided by PosLovac, mobile app for jobseekers.

Njemačka

Application deadline:

  • SCHANZER POSAO d.o.o. za posredovanje u zapošljavanju

Job description

Za našeg klijenta u Ingolstadtu (Njemačka), agenciju za privremeno zapošljavanje tražimo 1 prodavača u pekari (m/ž).

Opis radnog mjesta:
- prodaja pekarskih proizvoda
- rad na blagajni/ugostiteljskoj kasi
- savjetovanje i posluživanje gostiju
- održavanje čistoće lokala
- pripremanje i pakiranje peciva

Uvjeti:
- poznavanje njemačkog jezika (min. B1 nivo aktivno)
- stručna sprema nije bitna
- radno iskustvo min. 1 godinu
- spremnost na učenje i usavršavanje
- vozačka dozvola B kategorije
- spremnost na rad u smjenama i vikendom
- poslodavac ima mogućnost zapošljavanja samo kandidata s EU državljanstvom

Nudimo:
- odlične uvjete rada
- stimulativna primanja uz neto dodatke, božićnice i plaćeni godišnji odmor
- uvođenje u posao
- osiguran smještaj uz prijavu na adresu
- dugoročno radno mjesto
- pomoć pri ishođenju sve potrebne dokumentacije za život u Njemačkoj
- puno radno vrijeme

Smještaj je osiguran od strane poslodavca u zajedničkom stanovanju, naknada se odbija od mjesečne plaće.

Put do Njemačke kandidat organizira i financira sam, kao i put od stanovanja do posla.

Prema potrebi i želji kandidata, uz određenu naknadu moguće je osigurati auto na korištenje.

Nakon uspješnog dogovora, kandidat dobiva pismeno sve informacije o mjestu stanovanja i rada, sve detalje o poslodavcu i planiranom dolasku, kao i podatke o kontakt osobi od strane poslodavca koja ga dočekuje u dogovoreno vrijeme na dogovorenoj adresi (ime, prezime i telefonski broj).

Other

Categories:

Sales

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Sales iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).