Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

Partner / Prodajni menadžer sa znanjem mađarskog jezika (m/ž)

This job ad is provided by PosLovac, mobile app for jobseekers.

Varaždin

Application deadline:

  • NTH Mobile d.o.o.

Job description

Tražimo partner / prodajnog menadžera (m/ž) sa znanjem mađarskog jezika.

Opis posla:
- komunikacija s domaćim i inozemnim partnerima i operaterima
- pregovaranje i dogovaranje komercijalnih i tehničkih uvjeta posla
- dokumentiranje dogovorenih uvjeta
- koordiniranje i vođenje projekata
- kontrola i provjera statističkih podataka i računa
- ostali administrativni operativni poslovi vezani uz područje rada
- analiza i izrada izvještaja za interne potrebe

Uvjeti:
- VŠS/VSS
- poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
- poznavanje mađarskog i engleskog jezika u govoru i pismu
- sistematičnost, analitičnost, organiziranost, temeljitost i preciznost u radu
- samostalnost i odgovornost u radu
- izražene komunikacijske vještine i vještine pregovaranja
- timski rad
- motiviranost za rad
- spremnost za kontinuirano učenje
- napredno poznavanje rada na računalu
- vozačka dozvola: B kategorija

Što nudimo:
- vrsta zaposlenja: na određeno vrijeme, stalni radni odnos
- mogućnost stručnog i profesionalnog usavršavanja
- rad u ugodnoj kreativnoj radnoj sredini
- stimulativna primanja

Other

Categories:

Management

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Management iznosi 1.271,06 EUR (9.576,77 kuna).