Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

CNC Operater (m/ž)

This job ad is provided by PosLovac, mobile app for jobseekers.

Sveta Nedelja

Application deadline:

  • DINACO proizvodnja, trgovina i usluge d.o.o.

Job description

Opis posla:
- rad na 3-osnoj CNC glodalici FANUC upravljanje
- rad na 2-osnoj tokarilici FNAUC upravljanje
- programiranje u Inventor CAM 2020

Stručna sprema: KV, VKV, Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema

Potrebne godine iskustva: 2

Vještine: AutoCAD

Vrsta zaposlenja: stalni radni odnos

Plaća: od 8000 do 10000 kn

Mjesto rada: Sveta Nedelja, Brezje

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Mechanical Engineering and Naval Architecture iznosi 1.003,91 EUR (7.563,94 kuna).