Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

Kurir / dostavljač (m/ž)

This job ad is provided by PosLovac, mobile app for jobseekers.

Zagreb

Application deadline:

  • MAGNUS MAG d.o.o.

Job description

Traži se dostavljač (m/ž) za dostavu paketa na području grada Zagreba. Radi se za kurirsku službu GLS Hrvatska.

Opis poslova:
- jutarnja procedura obuhvaća skidanje paketa s pokretne trake, zaduživanje paketa na dostavnu listu, slaganje paketa u vozilo te odlazak na teren
- jutarnja procedura počinje u 06:00 h
- slijedi dostava paketa na određenom terenu, prikup paketa kod klijenata na terenu te povratak u sjedište
- po povratku slijedi istovar prikupljenih paketa, povrat ne isporučenih paketa te razduživanje dostavne liste

Sjedište poduzeća je u mjestu Popovec, pored Sesveta.

Uvjeti:
- za naš tim tražimo ambiciozne ljude spremne na rad u timu
- kandidati moraju imati važeću vozačku dozvolu B kategorije, znati upravljati kombi vozilom te dostaviti potvrdu o nekažnjavanju na uvid

Molimo da se javljaju isključivo osobe koje zaista žele doći na razgovor i probni rad.

Što nudimo:
- službeni mobitel
- subote, nedjelje, praznici, blagdani slobodni
- dodatni slobodni dani u tjednu prema rasporedu sati
- početna plaća 5000 kn + bonusi + prijevoz
- višak novca zarađen prilikom naplate paketa na terenu
- radno vrijeme od 06:00 do 16:00 sati

Vrsta zaposlenja: Stalni radni odnos

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Traffic, Transport and Maritime iznosi 839,19 EUR (6.322,88 kuna).