Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

Diplomirani inženjer elektrotehnike (m/ž)

This job ad is provided by PosLovac, mobile app for jobseekers.

Rijeka

Application deadline:

  • INELTEH inžinjering za elektroničke uređaje i sisteme, d.o.o.

Job description

INELTEH d.o.o. je proizvođač elektroničkih uređaja i sistema za brodogradnju. Inovativne proizvode, razvijene i proizvedene u Rijeci, isporučuje kupcima diljem svijeta. Inovativnost, prilagodljivost i modularnost predstavljaju okosnicu razvoja tvrtke što je prepoznato od strane vodećih tvrtki u industriji čiji je INELTEH partner i isporučitelj proizvoda.

Opis posla
- rad na projektima, izrada projektno-tehničke dokumentacije te softwarea za PLC, praćenje, nadzor i završno testiranje proizvedene opreme, povremeno puštanje u pogon na terenu
- timski rad u dinamičnom okruženju proizvodnje
- povremeni odlazak na teren na puštanje u pogon
- poznavanje elektroničkih komponenti i elektroničkih sklopova

Uvjeti:
- završen Elektrotehnički fakultet (smjer industrijska elektronika, automatika, slično) ili Pomosrki fakultet (smjer elektrotehnika, automatika i informatika)
- obavezno iskustvo programiranja sa PLC-ovim, po mogućnosti i programiranja Mikroprocesora
- rad na računalu - MS Office, AutoCAD (nije nužan uvjet), Corel Draw (nije nužan uvjet)
- rad na neodređeno vrijeme uz probni rad

Uz natječaj dostavit životopis s popisom i opisom dosadašnjih poslova. Kandidati bez radnog iskustva također će se razmatrati, a po potrebi i testirati.

Potrebne godine iskustva: 5 godina
Jezici: Engleski (izvrsno)
Vozačka dozvola: B

Vrsta zaposlenja: Stalni radni odnos

Other

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Electrical Engineering iznosi 911,23 EUR (7.008,19 kuna).