Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

Administrator projekta (m/ž)

This job ad is provided by PosLovac, mobile app for jobseekers.

Novska

Application deadline:

  • ATLETSKI KLUB 'NOVLJANSKA GRUPA ATLETIČARA' NOVSKA

Job description

Natječaj za zasnivanje radnog odnosa na određeno vrijeme Administrator projekta „Zajedno smo jači“ ž/m – 1 izvršitelj.

Sukladno odobrenim sredstvima za projekt „Zajedno smo jači“ UP.04.2.1.07.0051 prijavljenog na Otvoreni javni poziv Prostori sudjelovanja – razvoj programa revitalizacije prostora u javnom vlasništvu kroz partnerstvo OCD-a i lokalne zajednice, Atletski klub „Novljanska grupa atletičara“ Novska, raspisuje javni natječaj za prijem u radni odnos djelatnika na određeno vrijeme na radno mjesto administratora/ce projekta „Zajedno smo jači“, koji se financira iz Europskog socijalnog fonda i Državnog proračuna Republike Hrvatske.

Vrsta zaposlenja: radni odnos na određeno vrijeme – 23 mjeseca tijekom provedbe projekta

Radno vrijeme: puno radno vrijeme.

Mjesto rada: Atletski klub „Novljanska grupa atletičara“ Novska.

Opis poslova:
- administrativni poslovi – evidentiranje dokumentacije potrebne za valjanu provedbu projekta
- u suradnji s Voditeljem projekta sudjeluje u izradi izvještaja i Zahtjeva za nadoknadom sredstava
- sudjeluje u pripremi i provedbi projektnih aktivnosti koje se odnose na administraciju, komunikaciju i organizaciju projektnih događaja (rezervacija i uređenje prostora za događanje, kontaktiranje predavača, izrada potpisnih lista za događanja, fotografiranje, izrada izvještaja nakon svakog događanja)
- praćenje i evidentiranje projektom predviđenih pokazatelja
- u suradnji s Voditeljem projekta i ostalim bitnim dionicima prati i planira objave na društvenim mrežama i web stranicama vezane uz obavještavanje javnosti o provedbi projekta
- redovna komunikacija s knjigovodstvenim servisom

Kandidati moraju ispunjavati sljedeće uvjete:
- punoljetnost
- stupanj obrazovanja: VŠS
- smjer: ekonomija – management
- minimalno 1 godina radnog iskustva
- iskustvo na provedbi minimalno jednog projekta financiranog sredstvima fondova Europske unije
- iskustvo u pisanju i apliciranju projekata

Uz zamolbu kandidati su dužni priložiti:
- životopis
- potvrda Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje o evidentiranom radnom stažu
- preslika osobne iskaznice
- dokaz o završenom stupnju obrazovanja/diploma (kopija)
- potvrda/uvjerenje nadležnog suda (ne starije od 6 mjeseci) da se protiv podnositelja prijave ne vodi kazneni postupak te da protiv njega nije izrečena pravomoćna oslobađajuća presuda
- kopija vozačke dozvole
- dokaz o iskustvu na provedbi minimalno jednog projekta financiranog sredstvima fondova Europske unije
- drugi odgovarajući dokaz iz kojeg je vidljivo da ispunjava uvjete iz natječaja

Kandidati će biti pozvani na Intervju, koji će provesti Povjerenstvo za provođenje ovog natječaja imenovanog od Upravnog odbora Atletskog kluba „Novljanska grupa atletičara“ Novska.

Urednom prijavom se smatra prijava koja sadržava sve podatke i priloge navedene u natječaju. Osoba koja nije podnijela pravodobnu i urednu prijavu ili ne ispunjava formalne uvjete iz natječaja, ne smatra se kandidatom prijavljenim na natječaj. Isprave koje se prilažu u neovjerenoj preslici potrebno je prije potpisivanja ugovora o radu predočiti u izvorniku.

Osobe koje se prijavljuju na natječaj dužne su dostaviti svoju prijavu zajedno sa svim prilozima u roku od 8 dana od dana objave natječaja na oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje u zatvorenoj koverti s naznakom: „Natječaj – ZA ZASNIVANJE RADNOG ODNOSA-projekt „Zajedno smo jači“ na adresu: Atletski klub „Novljanska grupa atletičara“ Novska (Centar za mlade Novska), Tina Ujevića 2c, 44330 Novska, isključivo poštom.

O izboru kandidata koji ispunjavaju tražene uvjete, podnositelji prijava bit će obaviješteni u roku od 8 dana od zaključenja natječaja.

Other

Categories:

Administration

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Administration iznosi 819,77 EUR (6.176,54 kuna).