Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

Voditelj poslova računovodstva (m/ž)

This job ad is provided by PosLovac, mobile app for jobseekers.

Zagreb

Application deadline:

  • CFO Management d.o.o.

Job description

Za društvo koje se bavi financijskim managementom i klijentima pruža usluge financijskog managementa i računovodstvenih usluga tražimo stručnu i iskusnu osobu za radno mjesto Voditelja/ice poslova računovodstva koje vodi poslove računovodstva za razne klijente.

Opis radnog mjesta:
- vođenje računovodstva za razne klijente, primarno u sektorima turizma i usluga
- knjiženje izlaznih i ulaznih računa i bankovnih izvadaka
- knjiženje ostale knjigovodstvene dokumentacije
- obračun PDV-a i drugih poreza i naknada
- obračun plaća, honorara i ugovora o djelu
- knjiženje dugotrajne imovine i usklađivanje s analitičkim evidencijama
- usklađivanje analitičkih kartica kupaca, dobavljača, te usklađivanje s poreznom karticom
- samostalnost u izradi godišnjeg financijskog izvještaja i pripadajuće dokumentacije
- korištenje portala e-porezna, e-mirovinsko, e-zdravstveno, e-fondovi
- praćenje i primjena važećih propisa iz područja financija i računovodstva
- komunikacija s poslovnim partnerima, bankama, revizorima, poreznom upravom i dr.

Znanje i kvalifikacije:
- poznavanje poreznih i računovodstvenih propisa, uključujući Hrvatske Standarde Financijskog Izvještavanja (HSFI) te Međunarodnih Standarda Financijskog Izvještavanja
- minimalno 5 godina radnog iskustva u računovodstvu od čega minimalno 3 godine na poziciji glavnog knjigovođe ili rukovoditelja računovodstva
- visoka stručna sprema (smjer računovodstvo)
- visoka razina informatičke pismenosti te iskustvo u korištenju kompjuterskih programa MS Office i specijaliziranih računovodstvenih programa

Vrsta zaposlenja: na neodređeno; novootvoreni poslovi.

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Economy, Finance and Accounting iznosi 988,52 EUR (7.448,02 kuna).