Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

Operater u pozivnom centru (m/ž)

This job ad is provided by PosLovac, mobile app for jobseekers.

Pula

Application deadline:

  • My Fides j.d.o.o

Job description

Za našeg klijenta, internacinonalnu kompaniju koja se bavi korisničkom podrškom za velike brendove, tražimo operatere u pozivnom centru u Puli zbog kontinuiranog rasta i proširenja.

Opis posla:
- komunikacijsa s korisnicima talijanskog govornog područja putem telefona, maila i chata
- briga o postojećim korisnicima
- pružanje korisničke podrške

Zapošljavamo 6 izvršitelja.

Potrebna stručna sprema: SSS - srednja stručna sprema.

Potrebna znanja i vještine:
- manje od jedne godine iskustva
- poznavanje talijanskog jezika u govoru i pismu na komunikacijskoj razini
- poznavanje MS Office paketa
- komunikativnost, brzina i ljubaznost

Dodatne pogodnosti:
- stalni radni odnos
- mogućnost rada na puno ili nepuno radno vrijeme uz mogućnost promjene satnice u toku radnog odnosa - plaćena edukacija
- plaća fiksna 5100,00 kn bruto +
- bonus za fleksibilne smjene 400,00 kn bruto
- bonus za popodnevne smjene 400,00 kn bruto
- bonus za 6 mjeseci rada 1400,00 kn neto
- isplata bonusa ovisno o mjesečnim rezultatima
- plaćeni prijevoz od 230,00 kn do 2600,00 kn ovisno o mjestu stanovanja
- mogućnost organiziranog prijevoza
- mogućnost napredovanja -
ugodna radna okolina

Trgovačko društvo My Fides j.d.o.o. je Agencija za zapošljavanje koja radi na temelju dozvole za rad dobijenog od Ministarstva rada i mirovinskog sustava Republike Hrvatske za obavljanje djelatnosti:

u svezi sa zapošljavanjem koju je izdalo Ministarstvo rada i mirovinskog sustava Republike Hrvatske, dana 03. kolovoza 2015. godine, KLASA: UP/I-102-02/15-03/15, URBROJ: 524-04-02-01/3-15-6.

i dozvolu za privremeno zapošljavanje koja se vodi u Ministarstvu rada i mirovinskog sustava, pod brojem 177/17 dana18. prosinca 2017. godine KLASA:102-02/17-04/38, URBROJ: 524-04-03.01/3-17-2.

Other

Categories:

Administration

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Administration iznosi 819,77 EUR (6.176,54 kuna).