Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

Web trgovac / Online prodavač (m/ž)

This job ad is provided by PosLovac, mobile app for jobseekers.

Varaždin

Application deadline:

  • GIT d.o.o.

Job description

Tražimo dinamičnu, pozitivnu, pouzdanu i rezultatima usmjerenu osobu za radno mjesto:

Web trgovac / Online prodavač (m/ž).

Traži se vedra i zanimljiva osoba koja istinski uživa na pozicijama koji zahtijevaju čest kontakt s ljudima. U potpunosti posvećena preuzetim odgovornostima. Visoki nivo lojalnosti prema organizaciji za koju radi uz striktno poštivanje svih preuzetih obaveza. Sposobnost rada na više zaduženja unutar tvrtke/projekta. Poželjne vrline su organiziranost, kreativnost, pedantnost, sklonost timskom radu te volja za dodatnim usavršavanjem i učenjem.

Opis poslova:
- on line prodaja
- on line promoviranje novih proizvoda/usluga
- savjeti za kupnju putem Interneta
- odgovaranje na upite kupaca kroz sve kanale (mail, FB, Instagram, GMB, chat…)
- izrada blogova
- izrada objava za društvene mreže: FB, youtube, Instagram, GMB
- redovna komunikacija s kupcima i dobavljačima
- savjetovanje kupaca o karakteristikama i korištenju proizvoda
- praćenje tržišta i akvizicija novih tržišta
- izrada ponuda i kalkulacija
- izrada analiza i izvješća
- grafička priprema
- odgovornost za ostvareni rezultat

Uvjeti:
- završen fakultet ili srednja škola bez obzira na smjer
- prodajne i pregovaračke vještine
- komunikativnost, sklonost timskom radu
- spremnost na usvajanja i primjenu novih znanja
- dinamičnost, pouzdanost i odgovornost
- spremnost na česta putovanja i fleksibilnost u radnom vremenu
- poznavanje engleskog jezika
- vozačka dozvola B kategorije je poželjna
- iskustvo u sličnim poslovima je prednost

Mogućnost stalnog zaposlenja.

Molimo sve zainteresirane kandidate/kinje da dostave svoj životopis i motivacijsko pismo na putem linka za prijavu ili telefonskim putem.

Kandidati/kinje će biti pozvani/e na testiranje.

Other

Categories:

Sales

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Sales iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).