Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

Novinar na portalu (m/ž)

This job ad is provided by PosLovac, mobile app for jobseekers.

Varaždin

Application deadline:

  • VIP MEDIA jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za marketing

Job description

Najbrže rastući startup za digitalne medije, izdavač VIP Digital, najbrže rastući startup za digitalne medije u Hrvatskoj.

VIP Digital jedno je od najuzbudljivijih mjesta za novinarski i urednički razvoj na web, mobile, social i video platformama.

Raspisan je natječaj za suradnika:

Novinar na portalu (m/ž).

Opis posla:
- praćenje relevantnih izvora
- odabir važnih i zanimljivih vijesti
- pisanje vijesti i produženih vijesti

Budite i Vi dio informativnog programa.

Sjeverni.info traži novinara koji vrlo dobro poznaje hrvatski jezik, ima razvijene prezentacijske i komunikacijske vještine te se dobro snalazi na računalu.

Znanja i kvalifikacije:
- stručna sprema: Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik,
- vještine: Word, Excel, Internet
- obavezno je iskustvo rada u novinarskom poslu

Životopis i pismo namjere možete poslati putem aplikacije Poslovac ili pismeno na: VIP Media d.o.o, Vladimira Nazora 1, 42240 Ivanec.

Other

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Marketing, PR and Media iznosi 954,07 EUR (7.188,44 kuna).