Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

Digital Designer (m/ž)

This job ad is provided by PosLovac, mobile app for jobseekers.

Zagreb

Application deadline:

  • INDEX PROMOCIJA d.o.o.

Job description

Index traži vanjskog suradnika/cu za rad na poziciji:

Opis posla:
- osmišljavanje i izrada bannera, oglasnih rješenja i oglasnih grafika
- osmišljavanje i izrada mockupova web stranica
- grafička podrška realizaciji native projekata (microsite)
- priprema i realizacija multimedijalnih prezentacija
- izrada kreativnih rješenja za društvene mreže
- komunikacija s web developerima

Uvjeti:
- znanje HTML5, Javascript, CSS3
- Adobe CC paket, Figma/Sketch
- poželjno iskustvo izrade web stranice
- kreativnost i ambicioznost
- proaktivnost i poznavanje trendova dizajna
- odgovorno pristupanje zadacima

Prednost:
- iskustvo rada u medijima i/ili agencijama

Što nudimo:
- profesionalno razvijanje
- rad od kuće
- redovnu isplatu
- ugodno i poticajno radno okružnje

Želite li se pridružiti našem timu, životopis kao i primjere radova možete poslati putem linka za prijavu.

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Arts and Design iznosi 804,50 EUR (6.061,52 kuna).