Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

Prodavač (m/ž)

This job ad is provided by PosLovac, mobile app for jobseekers.

Zagreb

Application deadline:

  • LINKS d.o.o. za usluge

Job description

Pouzdana si i odgovorna osoba, znatiželjna i otvorena za učenje i stjecanja novih znanja? Računala i IT oprema ti nisu strani? Voliš raditi s ljudima, znaš slušati i dati pravi savjet? Želiš raditi u timu u kojem se cijeni suradnja i inicijativa? Ako se prepoznaješ u ovome, javi nam se i postani dio Links tima!

Uskoro otvaramo novu poslovnicu u Zagrebu (Jankomir) i tražimo nove članove našeg tima. U potrazi smo za više djelatnika (m/ž).

Prodavač (m/ž) - Zagreb

Opis radnih zaduženja:
- savjetovanje i pomoć kupcima pri izboru robe u maloprodaji (računala, računalna oprema, mobiteli, bijela tehnika, kućanski aparati)
- prodaja i prezentiranje proizvoda kupcima
- kreiranje ponuda i naloga
- izdavanje robe i naplata
- komunikacija s kupcima mailom i telefonom
- briga o izgledu prodajnog prostora
- sudjelovanje na edukacijama u organizaciji tvrtke ili partnera

Uvjeti:
- iskustvo u prodaji računala i IT opreme ili bijele tehnike i kućanskih aparata
- izražene komunikacijske vještine
- želja za stjecanjem novih znanja
- odgovornost i proaktivnost
- usmjerenost na ostvarivanje rezultata i stvaranje pozitivnog korisničkog iskustva
- poželjno 2 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima

Stručna sprema: Srednja stručna sprema
Jezici: Engleski (prednost)
Vještine: Word, Excel, Internet
Vrsta zaposlenja: Stalni radni odnos, puno radno vrijeme, rad u smjenama i rad vikendom

Što nudimo?
- naši se djelatnici kontinuirano educiraju na području prodajnih i komunikacijskih vještina, poznavanja proizvoda i tehnologije
- djelatnike motiviramo kroz definirane bonuse prema ostvarenim prodajnim rezultatima
- pružamo pogodnosti u obliku regresa, uskrsnica i božićnica, plaćenog prijevoza i prehrane
- pružamo mogućnost korištenja Multisport programa i programa Links pogodnosti za zaposlenike
- potičemo otvorenu internu komunikaciju i pozitivnu radnu atmosferu

Links d.o.o. vodeći je maloprodajni lanac računalne opreme u Hrvatskoj sa skoro 20 godina postojanja. Ističemo se kvalitetnom paletom proizvoda, brzom uslugom, originalnim rješenjima te stručnim kadrom. Dinamična smo tvrtka koja se kreće uzlaznom putanjom, a osnovni pokretač našeg napretka naši su ljudi, njihovo znanje, trud i iskustvo.

Other

Categories:

Sales

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Sales iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).