Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

Grafički dizajner (m/ž)

This job ad is provided by PosLovac, mobile app for jobseekers.

Zagreb

Application deadline:

  • MAXI TEAM d.o.o.

Job description

Maxi Team je novoosnovano poduzeće sa sjedištem u Zagrebu (Strojarska 20, 10000 Zagreb, VMD poslovni centar), koje će svojim razvojnim pristupom pružiti podršku poduzeću Maxi d.o.o. iz Orašja, jednom od najvećih poslovnih subjekata u Posavskoj županiji (BiH) koji zapošljava više od 300 zaposlenika, a bavi se upravljanjem shopping centrom, maloprodajom, veleprodajom, ugostiteljstvom, pekarskom proizvodnjom, hotelijerstvom, distribucijom i transportom.

Glavni zadaci grafičkog dizajnera/ice Maxi Team-a bit će pružiti vizualnu podršku za komunikaciju akcijskih ponuda i informiranje o novom u ponudi za shopping centar City Center IN Orašje, restoran Navis, Čevabdžinicu Desetka, Pizzeriu Toscana, restoran Vienna, kafiće – IN caffe, Barka, Limun i Naranča, caffe Menader, Maxi markete i pekaru Kajzerica.

Opis posla
- izrada kreativnih koncepata kampanja
- dizajn i grafičke pripreme za sve offline materijale (plakati, katalozi, flyeri, jumbo plakati, cjenici,
oglasi i drugo)
- dizajn online promo materijala (statični i animirani banneri i ostalo)
- dizajn i razvoj ambalaže novih proizvoda
- razvoj vizualnih identiteta
- suradnja s direktorom marketinga i marketing timom

Karakteristike našeg idealnog kandidata
- visoka razina kreativnosti, vizualne kulture i praćenja trendova u dizajnu
- pedantnost i briga za detalje
- brzina u radu i fleksibilnost
- izvrsno poznavanje rada u programima Adobe Illustrator, Photoshop, Indesign te poželjno Lightroom i After Effects
- izvrsno poznavanje procesa tiska i grafičke pripreme
- VŠS/preddiplomski ili VSS/diplomski studiji
- visoka razina opće pismenosti
- dobro poznavanje engleskog jezika (usmena i pismena komunikacija) komunikativnost i proaktivnost
- samostalnost u radu i iskustvo u djelatnostima maloprodaje hrane i ugostiteljstva
- isporuka grafičkih rješenja unutar definiranih vremenskih rokova
- organizacijske sposobnosti, točnost i pouzdanost
- najmanje 3 godine radnog iskustva na poslovima grafičkog dizajna (poželjno je agencijsko iskustvo minimalno 2 godine)
- Uz CV obavezno dodati i mapu radova

Što nudimo
- mogućnost profesionalnog razvoja i stjecanje novih vještina
- kreativnost u radu, te rad na širokom spektru raznovrsnih zadataka
- rad u mladom i dinamičnom okruženju
- primanja u skladu s razinom iskustva, znanja i vještina

Other

Categories:

Arts and Design

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Arts and Design iznosi 804,50 EUR (6.061,52 kuna).