Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

Skladištar / izdavač (m/ž)

This job ad is provided by PosLovac, mobile app for jobseekers.

Zagreb

Application deadline:

  • ELGRAD d.o.o. za proizvodnju, trgovinu i usluge

Job description

Elgrad je vodeći regionalni distributer ploča i okova za izradu namještaja po mjeri.

Opis posla:
- prijem i isporuka robe
- priprema mjesta za skladištenje, istovar robe, slaganje na skladišna mjesta, utovar robe za otpremu
- manipulacija robe u skladištu
- praćenje i kontrola zaprimljenog i isporučenog materijala, količine zaliha
- rad sa viličarom i bez njega
- održavanje urednosti skladišta

Prednost imaju kandidati s iskustvom rada na sličnim poslovima.

Stručna sprema: Srednja stručna sprema

Što nudimo:
- sigurno radno mjesto sa redovitim primanjima
- dinamičan rad u stabilnoj kompaniji
- mogućnost profesionalnog razvoja

Radni odnos se zasniva na određeno vrijeme uz mogućnost zasnivanja stalnog radnog odnosa.

Vrsta zaposlenja: Na određeno vrijeme

Other

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Warehousing and Logistics iznosi 839,19 EUR (6.322,88 kuna).