Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

Skladištar (m/ž)

This job ad is provided by PosLovac, mobile app for jobseekers.

Dražice

Application deadline:

  • TTO THERMOTECHNIK društvo s ograničenom odgovornošću za proizvodnju i prodaju tehničke robe

Job description

TTO Thermotechnik d.o.o. je renomirana tvrtka u domaćem vlasništvu s dugogodišnjom izvoznom tradicijom. Bavimo se proizvodnjom i prodajom metalurških proizvoda iz područja sanitarija i grijanja. Naši proizvodi kvalitetom i tehnički zrelim rješenjima zadovoljavaju zahtjeve tržišta zapadne Europe pa se velika većina našeg programa plasira na tom tržištu, pretežno u Njemačkoj i Austriji. No i domaće i ostala tržišta sve više prepoznaju našu kvalitetu te i tu imamo niz vrijednih poslovnih partnera.

Tvrtka njeguje vrijednosti dobre organizacije rada, visoke kvalitete finalnih proizvoda, inovativnosti i ozbiljnog pristupa i predanosti poslu. Zahvaljujući tome stabilno poslujemo i rastemo.

TTO Thermotechnik traži kvalitetne osobe za rad u proizvodnom pogonu za proizvodnju razdjelnika za sustave grijanja.

Opis posla:
- zaprimanje i kvantitativna kontrola zaprimljene robe, proizvoda i poluproizvoda
- izdavanje i priprema robe za otpremu
- iskrcaj / ukrcaj robe prema potrebi
- odgovornost za stanje robe na skladištu
- suradnja s ostalim odjelima unutar tvrtke kao i vanjskim partnerima

Uvjeti:
- položen ispit za rukovatelja viličarom
- osnovno znanje i sposobnost prilagodbe na rad sa programima Microsoft Office i/ili Gosoft

Stručna sprema: Srednja stručna sprema

Vozačka dozvola: B

Vještine: Word, Excel, Outlook, Internet

Što nudimo:
- rad u tehnološki i organizacijski naprednom okruženju
- stalni razvoj i edukacije
- rad u stabilnom i uspješnom izvoznom poduzeću s dugogodišnjom tradicijom
- plaćeni troškovi prijevoza
- regres i božićnica

Vrsta zaposlenja: Stalni radni odnos

Other

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Warehousing and Logistics iznosi 839,19 EUR (6.322,88 kuna).