Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

Marketing Manager (m/ž)

This job ad is provided by PosLovac, mobile app for jobseekers.

Zagreb

Application deadline:

  • Kadus d.o.o.

Job description

Naš klijent je tvrtka koja pruža usluge B2C u cijeloj Evropi i zapošljava više od 60 000 zaposlenika. Prisutni su na hrvatskom tržištu više od 10 godina i poznata su i priznata tvrtka srednje veličine koja se vrlo brzo širi na našem tržištu. Zbog proširenja svog tima ljudi zapošljavaju:

Marketing Managera (m/ž).

Opis poslova:
- definiranje marketinškim strategija i provođenje istih, s naglaskom na Branding i razvoj image-a na tržištu
- budžetiranje i upravljanje budžetom te izvještavanje prema Upravi
- upravljanje oglašavanjem i promotivnim kampanjama
- upravljanje društvenim mrežama, Google Adwords-om i Google Analytics
- istraživanje trendova, analiza percepcije i poimanja branda tvrtke
- koordinacija marketinških akcija sa ostalim odjelima

Tražimo osobu koja ima:
- završen diplomski sveučilišni studij iz ekonomije smjera marketinga ili managmenta
- minimalno 5 godina radnog iskustva u marketingu (poželjno na vodećim pozicijama)
- razvijene vještine i znanja u digitalnom marketingu
- managerske i komunikacijske vještine
- problem solving vještine
- time management vještine
- izvrsno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
- odlično poznavanje MS Office paketa

Što nudimo:
- stalni radni odnos na puno radno vrijeme
- službeni laptop i mobitel
- mogućnosti dodatnog obrazovanja i razvoja

Other

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Marketing, PR and Media iznosi 954,07 EUR (7.188,44 kuna).