Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

Laborant (m/ž)

This job ad is provided by PosLovac, mobile app for jobseekers.

Osijek

Application deadline:

  • DRAVA INTERNATIONAL d.o.o. za proizvodnju proizvoda od plastike

Job description

Opis poslova:
- kontrolira kvalitetu dobivenih flekica PET ambalaže i na osnovi dobivenih rezultata zajedno sa voditeljem smjene, poduzima potrebne mjere da iste budu u zadanim okvirima
- kontrolira rad i efikasnost osoba na trakama prije mlinova i svakodnevno ih upoznaje sa rezultatima prethodnog dana s ciljem otklanjanja nedostataka u radu i tijekom radu; unosi sve podatke u službene evidencije za praćenje kvalitete i količine reciklirane PET ambalaže
- u suradnji s voditeljem smjene zadužen je za izmjenu kontejnera kemijskih pripravaka koji se koriste u proizvodnji
- o uočenim parametrima koji nisu u zadanim granicama vezano za kvalitetu flekica izvješćuje voditelja laboratorija ili višeg laboranta i konzultira se s njima
- mijenja tonere i naljepnice u svim pogonima po pozivu kontrolora ili djelatnika pojedinog pogona
- primjenjuje pravila zaštite na radu

Razina obrazovanja: srednja škola 4 godine.
Radno iskustvo: 5 godina.
Vrsta zaposlenja: na određeno; povećan opseg posla.
Radno vrijeme: puno radno vrijeme.

Način rada:
- 3i smjene
- rad vikendom i praznikom

Osobni dolazak: Osijek, Stjepana Radića 15.

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Pharmaceutics and Biotechnology iznosi 1013,85 EUR (7.638,82 kuna).