Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

Grafički dizajner (m/ž)

This job ad is provided by PosLovac, mobile app for jobseekers.

Karlovac

Application deadline:

  • D-COLOR d.o.o. za usluge i trgovinu

Job description

Traži se djelatnik/ca za radno mjesto grafičkog dizajnera.

Opis poslova:
- poštivanje radnih procesa tvrtke
- zaprimanje i izvršavanje zadataka odnosno radnih naloga (radnih naloga)
- provjera radnih naloga
- izrada idejnih rješenja
- izrada grafičke pripreme za tisak
- usmena i pismena komunikacija sa klijentima
- konzultiranje s koordinatorom i odgovornim osobama vezano uz radne naloge
- izmjere objekata i vozila, te upoznavanje sa lokacijom objekta, stanjem na terenu, podlogama za montažu, visini montaže, potrebnim proizvodima i dozvolama
- kontrola stanja robe potrebne za produkciju za određeni projekt
- elektronska prijava djelatnika na početku radnog vremena, na kraju radnog vremena te pri odlasku i povratku s pauze
- izmjere vozila
- dorada proizvoda nakon printa (čišćenje folije, izrezivanje i obrezivanje, lijepljenje, bušenje, postavljanje alkica ili vezica, vrući tisak na pamučni materijal, rad sa skalpelom)
- montaža i demontaža u prostorima tvrtke i na terenu
- rad na visini do i preko 3 metra
- isporuka proizvoda
- održavanje čistoće unutar i izvan tvrtke (toaleta, kuhinje, skladišta i prostora peći (posebno u zimskim uvjetima) te gašenje radijatora na kraju radnog dana, izračun utrošenog materijala za obračun ponude

Vrsta zaposlenja: na određeno.

Other

Categories:

Arts and Design

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Arts and Design iznosi 804,50 EUR (6.061,52 kuna).