Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

Njegovatelj (m/ž)

This job ad is provided by PosLovac, mobile app for jobseekers.

Njemačka

9000 HRK - 11000 HRK

Accomodation

Application deadline:

  • Centar za pomoć u kući Cura vita 24

Job description

Vrsta zaposlenja: rad na određeno vrijeme.

Cura Vita 24 je tvrtka specijalizirana za skrb i njegu osoba treće životne dobi.

Educirane i brižne njegovateljice osposobljene su za 24-satnu osobnu potporu, kao i kompletnu brigu o domaćinstvu naših klijenata.

Dostojanstvo ove dobno osjetljive populacije njeguje se ublažavanjem socijalne izolacije, pružanjem emocionalne potpore razgovorima i druženjem u svrhu prevladavanja usamljenosti, te uključivanjem u društveni život zajednice.

Na praktičnoj razini, pomaže im rasterećenje od kućanskih poslova, odlazaka u nabavku stvari i pripremanja hrane.

Ako su ograničenog zdravlja, dragocjena im je pratnja i pomoć u zadovoljavanju vlastitih zdravstvenih i higijenskih potreba.

Sve te usluge može vam osigurati tvrtka Curavita24.

Više pogledajte na; NAJ proizvodi | CENTAR ZA POMOĆ U KUĆI- Cura Vita 24 (Socijalne/Pomoć u kući) (najboljiproizvodi.com)

Opis radnog mjesta:
Potpora i pomoć u kući.Kod korisnika koji su ograničenog zdravlja, dragocjena im je pratnja i pomoć u zadovoljavanju vlastitih zdravstvenih i higijenskih potreba.

Broj izvršitelja: zapošljavamo više od 10 izvršitelja.

Potrebna stručna sprema: SSS.
Potrebne godine iskustva: jedna godina.

Ukoliko ste: odgovorni, savjesni i precizni, profesionalni pristup prema klijentima i dobro se služite njemačkim jezikom (A2) idealan ste kandidat za nas!

Plaća: 9.000 - 11.000 kn.
Dodatne pogodnosti: ugovor o radu, prijava u RH, mirovinsko i zdravstveno osiguranje, u potpunosti pokriveni putni troškovi, smještaj i hrana osigurani.

Veselimo se Vašim prijavama!

Other

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Care (children, elderly...) iznosi 711,65 EUR (5.361,90 kuna).