Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

Komisionar u Internet prodavaonici (m/ž)

This job ad is provided by PosLovac, mobile app for jobseekers.

Zagreb

Application deadline:

  • KONZUM plus d.o.o.

Job description

Mjesto rada: Zagreb

Opis posla:
- preuzimanje online narudžbi
- sortiranje, slaganje i pakiranje narudžbi Internet kupaca
- briga o rokovima trajanja i očuvanosti artikala
- održavanje urednosti i čistoće prostora

Od Vas očekujemo:
- SSS/KV/VKV
- prednost: iskustvo rada sa skenerom
- odgovornost, spretnost, točnost, urednost, kolegijalnost kupcima i kolegama, urednost, odgovornost i spremnost na timski rad

Nudimo Vam:
- rad u prijateljskom okruženju
- priliku za stalno zaposlenje i napredovanje
- redovita primanja, plaćene troškove prijevoza i sve dodatke za rad nedjeljom i blagdanom te eventualni prekovremeni rad
- svi Konzumovi zaposlenici godišnje ostvaruju pravo na božićnicu, uskrsnicu, regres, dar za djecu, privatno zdravstveno osiguranje i još mnoge druge pogodnosti

Other

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Warehousing and Logistics iznosi 839,19 EUR (6.322,88 kuna).