Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

Brodomonter (m/ž)

This job ad is provided by PosLovac, mobile app for jobseekers.

Rotterdam

Accomodation

Application deadline:

  • ORANJEGROEP SERVICES d.o.o.

Job description

Oranje Groep B.V. je specijalizirana tvrtka za posredovanje u zapošljavanju tehničkog osoblja unutar građevinske i petrokemijske industrije, na području Nizozemske i Belgije.

Svojim 19-godišnjim iskustvom pružamo mogućnost da postanete dio renomiranih Nizozemskih i Belgijskih tvrtki u građevinskoj, brodskoj i petrokemijskoj industriji.

Trenutno unutar vlastite baze zapošljavamo preko 2000 visoko kvalitetnih djelatnika unutar djelatnosti građevine, poslova izolatera, cjevara, varioca, brodomontera, električara za industriju i građevinu, djelatnosti bojanja itd.

Mjesto rada: Rotterdam, Nizozemska

Opis posla:
- proizvodnja, popravak, montaža opreme brodske konstrukcije i brodskog trupa

Uvjeti:
- NKV/KV/SSS
- minimalno 5 godina rada u struci
- poželjno dobro znanje engleskog jezika u govoru
- dokumentacija: putovnica ili nova osobna iskaznica s uključenim osobnim identifikacijskim brojem
- vozačka dozvola B kategorije

Što nudimo:
- atraktivna primanja
- besplatni smještaj
- zdravstveno osiguranje
- vrsta zaposlenja: na određeno vrijeme, stalni radni odnos

Što očekujemo:
- točnost, urednost
- komunikativnost
- dinamičnost, odgovornost
- timski radnik

Svoje nam ponude sa životopisom možete poslati s punim povjerenjem uz poštivanje tajnosti podataka putem linka za prijavu.

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Mechanical Engineering and Naval Architecture iznosi 1.003,91 EUR (7.563,94 kuna).