Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

Enolog (m/ž)

This job ad is provided by PosLovac, mobile app for jobseekers.

Kaptol

Application deadline:

  • Barbara Ljevar, Vinarija Kaptol

Job description

Vinarija Kaptol je ambiciozna vinarija u usponu smještena u samom srcu Slavonije ispod obronaka Papuka. Kako je taj kraj već stoljećima poznat po uzgoju vinove loze, tim mladih ljudi odlučio se oživjeti i u potpunosti iskoristiti tradicionalne i skrivene vrijednosti svoje okoline pretočene u novu viziju koja će objediniti sve najvrjednije što taj kraj nudi i stvoriti novu neispričanu vinsku priču. S obzirom da su prvu berbu imali 2016.godine brojna zlatna odličja i nagrade govore o njihovoj ozbiljnosti i konkurentnosti na tržištu. Vinarija trenutno proizvodi 50.000 litara vina godišnje, dok se istovremeno radi na izgradnji vinskog podruma kapaciteta 250.000 litara. Dovršetkom nove proizvodne zgrade zaokružuje se jedan dio vinsko - turističke priče koju Vinarija nastavlja razvijati uz buduću izgradnju malog vinskog boutique hotela.

A sada traže jednako ambicioznog i perspektivnog enologa ili enologinju! Ako želiš izazovan posao uz stalnu mogućnost osobnog i profesionalnog razvoja te znaš preuzeti odgovornostovo je posao za tebe.

Opis posla:
- organizacija procesa proizvodnje vina u svim fazama
- rukovođenje procesom prerade grožđa i fermentacije mošta
- primjena, razvijanje i održavanje uvedenih standarda kvalitete u proizvodnji i čuvanju vina te kontrola stanja i kvalitete vina prije i poslije punjenja
- tipizacija vina u podrumu
- priprema i slanje uzoraka nadležnim organima
- vođenje evidencija punjenja i knjige podruma
- praćenje zakonskih promjena

Uvjeti:
- VSS/Agronomski fakultet (smjer- voćar, vinogradar, vinar) ili VSS/prehrambeno tehnološki fakultet (smjer prehrambena tehnologija)
- minimalno 2 godine radnog iskustva u proizvodnji vina
- poznavanje minimalno jednog svjetskog jezika (preporuka engleski)
- organizacijske i komunikacijske sposobnosti
- posvećenost i odgovoran pristup poslu
- spremnost na prilagodbu i promjene
- izvrsno poznavanje hrvatskih i svjetskih vina i trendova u vinarstvu

Tražimo odgovorne i kreativne osobe, spremne na kontinuirano učenje i stručno usavršavanje s proaktivnim odnosom prema rješavanju profesionalnih izazova i spremnošću za timski rad.

Vozačka dozvola: B

Vještine: Word, Excel

Što nudimo:
- službeni mobitel
- službeni laptop
- službeni automobil
- plaćene dodatne edukacije i usavršavanja
- konkurentsku plaću

Vrsta zaposlenja: Stalni radni odnos

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Agriculture, Forestry and Fishery iznosi 810,24 EUR (6.104,75 kuna).