Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

Vozač taksija (m/ž)

This job ad is provided by PosLovac, mobile app for jobseekers.

Slavonski Brod

Application deadline:

  • AUTO TAXI NON STOP, obrt za prijevoz, vlasnik Kristijan Knežević

Job description

Opis posla: prijevoz putnika na području Slavonskog Broda.

Broj traženih radnika: 3.

Vrsta zaposlenja: na neodređeno; novootvoreni poslovi; mogućnost zapošljavanja umirovljenika.

Radno vrijeme: puno radno vrijeme.

Razina obrazovanja: KV/SSS.

Vozački ispit: kategorija B.

Radno iskustvo: nije važno.

Sukladno Zakonu o prijevozu u cestovnom prometu NN 41/18 članak 7. stavak (2), a) Vozači vozila namijenjenih za obavljanje prijevoza putnika mogu upravljati vozilom od 21. godine života.

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Traffic, Transport and Maritime iznosi 839,19 EUR (6.322,88 kuna).