Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

Medicinski kozmetičar (m/ž)

This job ad is provided by PosLovac, mobile app for jobseekers.

Zagreb

Application deadline:

  • Salon N j.d.o.o.

Job description

Beauty house N je u potrazi za kometičarkom. Mi smo salon sa velikim ambicijama. Stvaramo male korake kako bi dohvatili velike snove. Svakom klijentu pristupamo sa maksimalnim angažmanom i voljom da klijentu ispunimo njegova očekivanja.

U Beauty House N vas očekuje ugodna radna atmosfera, dobri odnosi s kolegama, mogućnosti za edukacijom i usavršavanjem, fleksibilno radno vrijeme te maksimalna profesionalnost.

Želite li raditi u takvoj organizaciji? Ako se pronalazite u opisu, javite nam se i postanite dio našeg tima i naše tradicije te uživajte u nizu pogodnosti i motivirajućoj radnoj okolini!

U potrazi smo za Medicinskim kozmetičarom (m/ž) koji bi se pridružio našem timu.

Stručna znanja i preduvjeti:
- završena (strukovna) srednja škola medicinski kozmetičar (4 godine)
- poznavanje i mogućnost konverzacije na engleskom jeziku
- poznavanje osnova rada na računalu (MS Office, e-mail)
- minimalno tri godine radnog iskustva: tretmani lica i tijela, te korištenje kozmetoloških aparata (ultrazvučna terapija, radiofrekvencija), osim čišćenja kože lica i tijela, radi i na uklanjanju odnosno smanjivanju bora, strija i suvišnih dlačica (korekcija obrva i trepavica, depilacija), pružaju i usluge masaže lica i tijela, njegu i piling kože, aromaterapiju i dr.

Opis radnog mjesta:
- ljubav prema poslu
- veliku želju za učenjem i napredovanjem
- predanost u radu
- odgovornost i uredednost
- posvećenost detaljima
- vrhunske komunikacijske vještine
- ljubaznost i susretljivost
- razvijene organizacijske sposobnost
- lider , prilagodljiva tj. fleksibilna

Što nudimo:
- izvrsno radno okruženje u mladom i proaktivnom timu
- rad sa renomiranim brandovima i najnaprednijom tehnologijom
- popust na usluge salona ljepote Beauty house N
- redovnu plaću
- radno vrijeme po dogovoru

Priložiti:
- životopis
- motivacijsko pismo

Other

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Beauty care and Sports iznosi 623,34 EUR (4.696,53 kuna).