Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

Voditelj higijenskog održavanja (m/ž)

This job ad is provided by PosLovac, mobile app for jobseekers.

Cavtat

Application deadline:

  • AFM d.o.o.

Job description

AFM d.o.o. je domaća tvrtka čija je osnovna djelatnost pružanje usluga iz domene facility managementa, energy managementa i management konzaltinga uz primjenu visokih standarda poslovne etike.

Broj traženih radnika: 4.

Opis zaduženja radnog mjesta:
- odgovornost za planiranje i organizaciju cijele higijenske službe
- izrada rasporeda spremača/ica na objektu, obilazak i kontrola rada spremača/ica
- koordinacija radova sa odgovornom osobom od strane klijenta na objektu
- vođenje razgovora za radno mjesto spremača/ice sa kandidatima
- vođenje zaliha radne odjeće za spremače/ice i narudžba iste
- narudžba sredstava za čišćenje i opreme za održavanje higijene na objektu
- izrada izvješća
- izrada kontrolnih lista za sanitarne čvorove na objektu
- praćenje i planiranje troškova materijala po objektima
- odgovornost direktoru infrastrukturnog održavanja

Od Vas tražimo:
- neupitnu zdravstvenu sposobnost
- potvrdu o nekažnjavanju prije početka rada
- visok osobni integritet, urednost i discipliniranost
- spremnost za odgovorno i točno odrađivanje zadataka iz opisa radnog mjesta
- najviši stupanj kulture ophođenja sa klijentima, gostima i kolegama

Pogodnosti:
- osiguran prijevoz od smještaja do mjesta rada na teret poslodavca
- osigurana najmanje dva topla obroka na lokaciji rada na teret poslodavca
- visokoprofesionalna radna sredina
- za pojedince koji se istaknu u radu mogućnost nastavka radnog odnosa nakon turističke sezone
- poštivanje svih radnih propisa i isplata plaća kod nas su neupitni

Radno iskustvo i vještine:
- SSS/VŠS
- prednost je poznavanje stranog jezika
- vozačka dozvola B kategorije
- najmanje 2 godine radnog iskustva na relevantnim poslovima

Očekivani početak rada: Ožujak / Travanj 2022.

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Installations, Maintenance and Repairs iznosi 865,16 EUR (6.518,55 kuna).