Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

Kućni majstor - tehničar u hotelu (m/ž)

This job ad is provided by PosLovac, mobile app for jobseekers.

Vrsar

Accomodation

Application deadline:

  • AFM d.o.o.

Job description

AFM d.o.o. je domaća tvrtka čija je osnovna djelatnost pružanje usluga iz domene facility managementa, energy managementa i management konzaltinga koristeći tehnologiju, iskustvene smjernice i važeće europske norme modernog upravljanja imovinom.

Broj traženih radnika: 5.

Vrsta zaposlenja: na određeno; sezonski; mogućnost zapošljavanja umirovljenika.

Opis zaduženja radnog mjesta:
- rad na održavanju elektro i strojarskih instalacija i redovni pregledi istih
- koordinacija aktivnosti sa predstavnikom klijenta i vanjskim servisnim službama
- izvještavanje o odrađenim aktivnostima
- intervencije

Od Vas tražimo:
- KV/SSS - zvanje električar/strojarski tehničar
- 2 godine radnog iskustva
- poznavanje elektroinstalacija i automatskih sustava na objektu
- iskustvo u radu s održavanjem rashladnih sustava, sustava hlađenja, grijanja i ventilacije prostorija
- poznavanje vodovodnih i odvodnih sustava objekta
- prednost je posjedovanje nekog od važećih certifikata osposobljenosti za početno gašenje požara, za rukovanje sustavima grijanja, termoventilacije, energetskim postrojenjima i sl.
- korištenje osobni računalom i informatička pismenost poželjna
- poželjno znanje engleskog jezika

Pogodnosti:
- rad u 2 smjene (iznimno po potrebi dvokratno)
- primanja: ukupna primanja od 5000kn mjesečno (za redovni mjesečni fond sati), prehrana i smještaj na teret poslodavca
- smještaj: zajednički smještaj (do 2 u sobi), kvalitetni uvjeti, trošak smještaja na teret poslodavca
- prehrana: 2 kvalitetna topla obroka (menija) dnevno, trošak prehrane na teret poslodavca

Sve prijave će biti razmatrane u potpunoj povjerljivosti, a samo kandidati koji uđu u uži izbor će biti kontaktirani.

Molimo kandidate da pročitaju etički kodeks naše tvrtke na našim službenim web stranicama www.afm.hr.

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Mechanical Engineering and Naval Architecture iznosi 1.003,91 EUR (7.563,94 kuna).