Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

Elektromonter (m/ž)

This job ad is provided by PosLovac, mobile app for jobseekers.

Njemačka

Application deadline:

  • EL-MINI, obrt za usluge, vl. Boris Mlinarić

Job description

Tvrtka je osnovana u prosincu 2017. godine sa sjedištem u Čakovcu.

Poslujemo u Hrvatskoj i inozemstvu te raspolažemo s kvalificiranim, iskusnim i kvalitetnim djelatnicima.

Rad i djelovanje tvrtke prvenstveno su usmjereni na pružanje usluga montaže i ugradnje električnih instalacija u velikim inozemnim industrijskim postrojenjima s naglaskom na autoindustriju.

Poslovanje u Hrvatskoj usmjereno je na projektiranje, ožičenje i sklapanje razvodnih ormara te na izvedbu kućnih i industrijskih električnih instalacija u različitim vrstama privatnih i poslovnih objekata.

Opis radnog mjesta:
- električarski poslovi u industriji
- spajanje proizvodnih traka, postavljanje kabel trase
- montaža i spajanje razvodnih ormara
- provlačenje kabela, označavanje kabela
- instalacija industrijskih strojeva i postrojenja
- općeniti i ostali električarski poslovi

Zapošljavamo 4 izvršitelja/ice.

Vrsta zaposlenja: stalni radni odnos; rad na određeno vrijeme; honorarni posao.

Radno vrijeme: puno radno vrijeme .

Način rada: 4 tjedna rada i 1 tjedan boravak kod kuće.

Potrebna znanja i vještine:
- KV
- vozačka dozvola B kategorije
- poželjno je iskustvo s industrijskim i kućanskim instalacijama, ali može bez iskustva ako postoji volja za obučavanjem uz mentora
- A2 razina poznavanja njemačkog ili A2 engleskog jezika
- odgovornost i ozbiljnost u poslu te dobro slaganje s kolegama

Other

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Electrical Engineering iznosi 911,23 EUR (7.008,19 kuna).