Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

Elektromonter industrijskog postrojenja (m/ž)

This job ad is provided by PosLovac, mobile app for jobseekers.

Njemačka

Application deadline:

  • I2 ENERGY društvo s ograničenom odgovornošću za proizvodnju i usluge

Job description

Tvrtka i2 energy d.o.o. se bavi izvođenjem elektroinstalacijskih radova, ispitivanjem i puštanjem u pogon izvedenih električnih instalacija. Postani dio tima koji ima radno iskustvo u autoindustriji i stanogradnji. Aktivni smo u cijeloj Europi. Zbog novih projekata tražimo nove zaposlenike, elektroinstalatere-elektromontere. Uvijek smo zainteresirani za kvalificirane, kvalitetne i stručne djelatnike koji traže dugoročnu zaposlenost.

Opis poslova: izvođenje elektroinstalacijskih radova, ispitivanje i puštanje u pogon izvedenih električnih instalacija.

Mjesto rada: Njemačka

Uvjeti:
- u obzir dolaze osobe elektrotehničke struke
- obavezno poznavanje njemačkog jezika (min. B2 )
- vozačka dozvola B kategorije
- samostalnost u radu
- minimalno 3 godine iskustva na navedenim ili sličnim poslovima

Nudimo:
- različite elektroinstalacijske poslove u sjajnom timu i na interesantnim gradilištima
- profesionalni razvoj i mogućnost napredovanja
- rad u visokim uvjetima zaštite na radu
- plaćeni prekovremeni rad i isplata prema propisima za terenski rad
- smještaj i prijevoz organizirani i pokriveni od strane poduzeća
- stalni posao na puno radno vrijeme.

Radnici/e će raditi kao izaslani/e radnici/e temeljem ugovora o poslovnoj suradnji.

Other

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Electrical Engineering iznosi 911,23 EUR (7.008,19 kuna).