Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

Operativac (m/ž)

This job ad is provided by PosLovac, mobile app for jobseekers.

Zagreb

Application deadline:

  • EKOMONT WELD SYSTEMS d.o.o.

Job description

Opis radnog mjesta:
- intervjuiranje i druge metode procjenjivanja kandidata
- izrada opisa radnih mjesta te oglašavanje otvorenih pozicija
- HR administracija: prijava i odjava radnika nadležnim institucijama, priprema ugovora i ostale radno-pravne dokumentacije, vođenje evidencije radnika
- redovita komunikacija s klijentima
- rad u uredu i na terenu
- obavljanje administrativnih poslova
- odgovaranje na upite klijenata i zaposlenika
- komunikacija putem telefona i email-a

Broj izvršitelja: 2.

Početak rada: 30.05.2022.

Vrsta zaposlenja:
- stalni radni odnos
- rad na određeno vrijeme
- honorarni posao

Radno vrijeme: puno radno vrijeme.

Dodatne informacije:
- radno mjesto zahtjeva menadžerska znanja i vještine
- postoji mogućnost zapošljavanja osoba sa invaliditetom

Potrebna stručna sprema: KV.

Potrebne godine iskustva: 0-1.

Znanje jezika: engleski - izvrsno.

Vozačka dozvola: B kategorija.

Dodatni zahtjevi vezani uz vozačku dozvolu: prednost vlastiti automobil (subvencioniran benzin).

Rad na računalu: osnovno.

Rad u programima:
- Excel osnovno
- Word osnovno

Potrebna znanja i vještine:
- SSS/VŠS/VSS
- vozačka dozvola B kategorija (benzin subvencioniran)
- kandidat mora biti slobodan za prekovremene radne sate
- odlično poznavanje engleskog jezika u govoru I pismu
- odlično snalaženje na računalu i aktivno korištenje MS Office-a
- strpljenje i odgovornost

Plaća: 6000 - 8000 kn.

Dodatne pogodnosti: dodatni bonusi za zaposlenika.

Other

Categories:

Human Resources

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Human Resources iznosi 1.057,81 EUR (7.970,10 kuna).