Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

Novinar na portalu (m/ž)

This job ad is provided by PosLovac, mobile app for jobseekers.

Ivanec

Application deadline:

  • VIP Digital d.o.o. za informiranje i promidžbu

Job description

Najbrže rastući startup za digitalne medije

Izdavač VIP Digital, najbrže rastući startup za digitalne medije u Hrvatskoj.

VIP Digital jedno je od najuzbudljivijih mjesta za novinarski i urednički razvoj na web, mobile, social i video platformama.

Raspisan je natječaj za suradnika

Tražimo tri osobe iz Kr, Vž i Čk županije.

Opis posla:
news novinar/ka – praćenje relevantnih izvora, odabir važnih i zanimljivih vijesti, pisanje vijesti i produženih vijesti

showbiz novinar/ka – praćenje relevantnih izvora, odabir važnih i zanimljivih vijesti, pisanje vijesti i produženih vijesti

Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme, stručno osposobljavanje, honorarni posao / freelance

Sjeverni.info traži novinara koji vrlo dobro poznaje hrvatski jezik, ima razvijene prezentacijske i komunikacijske vještine te se dobro snalazi na računalu.

Budite i Vi dio informativnog programa.

Znanja i kvalifikacije:
- stručna sprema: Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik,
- vještine: Word, Excel, Internet
- obavezno je iskustvo rada u novinarskom poslu
- prednost imaju kandidati s iskustvom rada

Životopis i pismo namjere možete poslati putem linka za Brzu prijavu.

Minimalna stručna sprema: Srednja škola

Vozačka dozvola: B

Poznavanje rada na računalu: dobro

Other

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Marketing, PR and Media iznosi 954,07 EUR (7.188,44 kuna).